Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır Ace'nin kökeni Loguetown'lı. Sadece Goa'da büyümüş. Antiparantez eastblue da 'erkek'lerle yiğitlerin farkını gösteren yegane yerdir Loguetown. Hiçbir Loguetownlı 'eyvah gücümüz yetmiyor, kaçalım' demez.
Doğduğu yer mi oluyor ? Luffy'nin Goa'da doğduğunu bilmiyordum.:D

Kaido, Beyazsakal’a Marineford’a varmadan önce müdahale etmeye çalıştı. Onlar Ford’a varmadan karşılamaya çalıştı. Geçen bi arkadaş da bunu söyledi. Hatalı. Marineford’a gitmeye çalışmadı Kaido.

Ayrıca Kaido ülkeyi ele geçirmek istiyor. İçeriden birisiyle muhakkak iş çevirmek zorunda. Öbür türlü tüm Wano’yu katletmesi lazım. Dof istese içinden geçerdi Dressrosa’nın fakat o bile halkı kazanmaya çalıştı. Çok güçlüyüm deyip milletin ülkesini işgal etmekle olacak iş değil.
Pek bir şey farktemiyor adamların 4. Komutanı Tatch öldürülmüş, Teach firarda,
2. Tümen komutanı Ace mapusta yani adamın tayfası içten parçalanmış ve Ejder zımbırtısı da bunu fırsat biliyor.
Linlin gibi gülerek “ben geldim Kaido” diyip ada basamıyor, Shanks gibi çıkarıp masaya da vuramıyor garibim. Tek yaptığı şey “ühühüh doflamingo naptın” diye ağlamak ve kid,luffy,hawkins gibi novalara ayar vermek anca gücü onlara yeter zaten.

2. Tümen komutanı Ace mapusta yani adamın tayfası içten parçalanmış ve Ejder zımbırtısı da bunu fırsat biliyor.
Linlin gibi gülerek “ben geldim Kaido” diyip ada basamıyor, Shanks gibi çıkarıp masaya da vuramıyor garibim. Tek yaptığı şey “ühühüh doflamingo naptın” diye ağlamak ve kid,luffy,hawkins gibi novalara ayar vermek anca gücü onlara yeter zaten.
Manga aynı manga, ama bünyedeki reaksiyon farklı. Ona yapacak bir şey yok.

Üye silindi 1004

Linlin’in umurunda olmaz ki! Basar elalemin ülkesini herkesi keser kimsenin de gözünün yaşına bakmaz. Kaido ülkenin düzenini korumuş. İnsanlar aç fakat hayatlarına iyi kötü devam ediyorlar başlarına kral koymuş.

Ayrıca Karasakal kendini hep geri planda tutan birisi. Beyazsakallar için bir değer değil. Kaido’nun da ne kadarlık bi ekiple yol kesmeye çalıştığını bilmiyoruz. Kaido’nun filosu yanında mıydı? Değil miydi? Beyazsakal’ın, tümenlerinin ve tüm müttefiklerin yolunu kesmeye çalıştı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık