Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel biten uzun seri hiç mi yok? Hepsi gömülüyor neredeyse.
İlla ki vardır da tamamen beklentilerle alakalı. Hele uzun süre takip ettiğin serilerin üzerine kafa yorup, tartışıyorsan; beklentilerin çıkmadığı zaman memnuniyetsizlik oluyor. Mesela Naruto'da:
Tobi'nin, Obito çıkması hayal kırıklığıydı. Okuyucu olarak Tobi'nin kimliğine dahil o kadar yaratıcı tahminler vardı. Çıka çıka Obito çıktı, bide Tobi diye kelime oyunu yapmış. :/
Tabi, Naruto'nun daha büyük sorunları da var, özüne ihanet etmesi gibi. :/ Bleach desek aynı olay örgüsünü sürekli sundu durdu. Neyse ki karakterleri kaliteliydi.

Hikaye olarak ve özünü koruması açısından Op yine bu serilere göre daha oturaklı.

Güzel biten uzun seri aklıma gelmiyor. :/ Fazla uzun olmayan Magi var, onun sonu bile hoşuma gitmedi. Onun dışında daha çok olay örgüsü daha kısa olan seriler daha fazla tatmin etti beni.

Birilerinin mizahı birilerinin gerçeğidir buşido. :a: Fb başladığından beri okumayı bıraktım mesela. Bitmeden de başlamaya hiç niyetim yok. Oden denilen abdiden daha en başından soğuttu beni Oda.
Olabilir Raiden’cığım beğenmeyebilirsin tabi ki. Ben sadece ufak çok ufak bir şaka yapayım dedim hahhaah :D

Şaka maka gerçekten 5 yıl da bitecekse, serüvenin sonu yaklaştık demektir vay be... :D

Herhalde one piece hayranlarına Wano da kimin ölme ihtimali var diye sorsak, 10 kişiden 9’u Law der hahahah :D
Ben 10 kişiyi temsil edip ölmeyecek diyorum. Hele Wano'da yani. :hhh:

Kazanacağı üç kuruş için kıyamıyor karakterlerine. Üçünü de seri sonuna kadar harcamaz ya.
Hele şu üç kuruşu Monster triodan sonra Law kazandırıyor hani. :D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık