Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kata en çok yönlüsü, Marco en iyi meyve ve hıza sahip olanı. King'i kestiremiyorum. Shiryu ise iki yıl önce bile çok güçlüydü, şimdi üzerine güçlü bir meyve yedi belki Beckman + olmuştur.
Marco en iyi meyveye ve fiziksel güce sahip olanı+iyileşmesi çok büyük özellik,Kata ise en çok yönlü olan ve haki üstadı denilebilir sağ kollara göre,dokunulması bile oldukça zor adama.King ise ırkından gelen bir olayı çıkacak gibi + Marco gibi fiziksel gücü de oldukça sağlamdır.Shiryu'nun en zayıf sağ kol olduğunu düşünüyorum ben,meyveyle beraber oldukça tehlikeli ama gözlem haki çözümü olabilir bence.Beckman ise kapalı kutu.

Marco en iyi meyveye ve fiziksel güce sahip olanı+iyileşmesi çok büyük özellik,Kata ise en çok yönlü olan ve haki üstadı denilebilir sağ kollara göre,dokunulması bile oldukça zor adama.King ise ırkından gelen bir olayı çıkacak gibi + Marco gibi fiziksel gücü de oldukça sağlamdır.Shiryu'nun en zayıf sağ kol olduğunu düşünüyorum ben,meyveyle beraber oldukça tehlikeli ama gözlem haki çözümü olabilir bence.Beckman ise kapalı kutu.
Karasakal korsanları direk bizim tayfayla krallık yolunda mücadele vereceği için diğerlerinden güçlü çıkabilir diye düşünüyorum.

Üçü de birbirine dalabilir veya bir dövüşten sonra aradan zaman geçer ve diğer dövüş başlayabilir vs... vs... Onun dışında zaten 1 vs 2 gibi bir saçmalık olmayacak elbette tartışmanın manası yok. Yalnız bu Kaido dövüşü harbiden çok çok fena olacak. Luffy'den ultra epik sahneler yolda efenim bekleyiniz. :cool:

Karasakal korsanları direk bizim tayfayla krallık yolunda mücadele vereceği için diğerlerinden güçlü çıkabilir diye düşünüyorum.
Büyük ihtimal dediğin gibi daha güçlü çizebilir Oda bunları ama ben Shiryu ile atıyorum Sanji bile kapışabilir gibi düşünüyorum.Zoro bu arc King ile diğer arclarda da Shiryu ile kapışacaksa Shiryu>King denilebilir ama Kata için,Marco için denilemez.Kata'yı yenen kişi Luffy,Marco'yu yenen kişi de Teach'di sonuçta :D Luffy ve Zoro'nun iki aynı klasmanda olan rakibi için Luffy'nin kapıştığı daha güçlüdür derim :D Ya da Teach için de bu geçerli :D

Üçü de birbirine dalabilir veya bir dövüşten sonra aradan zaman geçer ve diğer dövüş başlayabilir vs... vs... Onun dışında zaten 1 vs 2 gibi bir saçmalık olmayacak elbette tartışmanın manası yok. Yalnız bu Kaido dövüşü harbiden çok çok fena olacak. Luffy'den ultra epik sahneler yolda efenim bekleyiniz. :cool:
Luffy bir eliyle Kaido'ya diğer eliyle de Big Mom'a vuracakmış.

Luffy Koca ana ile teke tek vs atarsa hiç güzel olmayacak açıklama yapmış ama.

Aynı arc içinde gel yonko diyorsun çivileniyorsun sonra da vs atıp indiriyorsun ne güzel dünya.

Saçmalamasın hızlanacağım diye.2 yıl ciddi ara versin devam etsin tükendiyse.Beklemeyen olacağını sanmıyorum.Hunter o kadar bekleniyor.

Luffy Koca ana ile teke tek vs atarsa hiç güzel olmayacak açıklama yapmış ama.

Aynı arc içinde gel yonko diyorsun çivileniyorsun sonra da vs atıp indiriyorsun ne güzel dünya.

Saçmalamasın hızlanacağım diye.2 yıl ciddi ara versin devam etsin tükendiyse.Beklemeyen olacağını sanmıyorum.Hunter o kadar bekleniyor.
Luffy Kaido'yu alınca, Rob Lucci Kocana'yı almış sayılacak mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık