Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Artık BB mi gelir, Garp mı gelir biri gelir ikili girerler gibime geliyor, 2v1 olma ihtimali yok :|||
3(Kid,Law,Luffy)v1'i kafamızda oturtamadık daha kalkıp 1v2 mi yaptıracak......... BB gelse keşke.......
Ace'in olumunden daha da üzücü demiş finale. Onun fangurlarindan fanboilarindan daha da aglatacak 2 adam var. Biri Luffy biri Zoro. Zoro ölürse evine bomba atabilirler :gamyon: Luffy ölürse de aynı etkiyi verir mi bilmem de
Luffy'de aynı etki olmaz ya. Zoro fanları bu iş için biçilmiş kaftan..... ^^

Zoro'nun öğrencilerini özledim, Yosaku ve Johnny. Arlong'a dalmışlardı gözleri kapalı, yiğit adamlardı. Keşke seride ödül avcısı bir kaç kişi daha görsek Luffy'i avlamaya gelse biri filan. :D

Luffy, Big Mom ve Kaido ile dövüşecek bilgisi çok boş geldi bana. Teknik olarak Luffy şu an Kaido ile dövüştü mesela. Böyle bir dövüş mü?

Çok sallamasyon bir bilgi gibi geldi bana bu.Eğer hem BM hem Kaido ile dövüşülecek ise Wano sonu Luffy'nin yanına yonkou veya amiral gücünde adam gelecek demektir. Yoksa mümkünatı yok iki yonkouya karşı dövüşmesinin. 2 yonkou Rogarla bile top diye oynarlar. Kaldı ki Luffy birşey yapabilsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık