Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu gidip Usopp'un çağı der misin, Doflamingo'nun? Adam çıkmış Roger, Wb ve Shiki'nin çağı demiş. Halbuki mangada gördük ki Shiki miki değil, Xebec'in çağıymış. ön plana çıkanlar da Kocana ve Kaido o tayfadan sonraları. Benim bunu atmamın sebebi Shiki muhteşem güçlüdür demek değil, gidip de E. Oda'nın ben hikayesini yazmadım dediği filmi kanon göstermesi, oradan Rayleigh güçlü değil çıkarımı yapması.
Evet. Filmlerde saçmaliyorlar zaten. Kaldı ki eğer episode 0 canon ise eğer shiki roger ile olan dövüşlerinde favori olan taraf. Onu da geçtim roger rokalandiltan sonra tek başına marinefordu basiyor ve garp ve sengokuya karşı savaşıp marinefordun yarisini yikiyor. O shikiyle filmdeki shiki arasinda dağlar kadar fark var. Episode 0 canon ise filmleri neden baz almamaliyizi kendi başına açıklıyor zaten.

Takılıyorum oraya bile damlıyon lan hemen pis hater :D

Şaka bir yana filmleri pek umursamam izlerim, hoşuma gider orası ayrı. Mangaka "ben yazdım" demiyorsa pek önemli değil.

Bunun dışında 2 yıl sonrası Croc akacak orası ayrı. :D
Yani yalnız mangayla zorlasan uyuşacak bir yer var bak Doffy fanı olmama rağmen söylüyorum o da kendini benimle aynı seviyede mi görüyorsun lafı.Bu arkadaş cidden Genç Ray üstü yonkou seviyesiyse bu lafı o zaman eder hakkaten.:hhh::hhh:Animatorler ona göre mi uydurdu acaba.:flaugh:

Yani yalnız mangayla zorlasan uyuşacak bir yer var bak Doffy fanı olmama rağmen söylüyorum o da kendini benimle aynı seviyede mi görüyorsun lafı.Bu arkadaş cidden Genç Ray üstü yonkou seviyesiyse bu lafı o zaman eder hakkaten.:hhh::hhh:Animatorler ona göre mi uydurdu acaba.:flaugh:
Mangaka'nın "Denizlerde adı hızlıca yükseldi" demesinden de beklenti içine girmiş olabilirler. Bunun dışında yavaş yavaş seviye işlerine de girdin Koffy konusunda. Croc boşuna demiyor "Kendini benimle aynı seviyede tutman ne büyük küstahlik" diye. ;):D

:artiz:

Mangaka'nın "Denizlerde adı hızlıca yükseldi" demesinden de beklenti içine girmiş olabilirler. Bunun dışında yavaş yavaş seviye işlerine de girdin Koffy konusunda. Croc boşuna demiyor "Kendini benimle aynı seviyede tutman ne büyük küstahlik" diye. ;):D

:artiz:
Film ekibi Croco fanı mı diyorsun ? :D

Şaka bir yana o kadar güçlü çıksa Doffy'nin gerçek seviyesini de öğrenmiş olurduk.Çünkü seninki tam güç kancayla dalarken Doffy merhametli davranıyordu çoğu yerde teklif için.Kafasını keserken haki bile kullanmadı daha ne yapsın. :/

Film ekibi Croco fanı mı diyorsun ? :D

Şaka bir yana o kadar güçlü çıksa Doffy'nin gerçek seviyesini de öğrenmiş olurduk.Çünkü seninki tam güç kancayla dalarken Doffy merhametli davranıyordu çoğu yerde teklif için.Kafasını keserken haki bile kullanmadı daha ne yapsın. :/
Birinin fanı veya hateri olduklarını sanmam. Heyecan yaratmak için yapıyorlar filmleri zaten. Dediğim gibi Mangaka "Ben yazdım" demiyorsa seviye çıkarımı yapmak pek mantıklı değil. Fakat Croc hakkında denilenler hoşuma gitmedi değil. :D

Doffy'i küçümsüyor la adam nasıl gerçek seviyesini anlayacan? Bunun dışında Doffy'nin uyanış dışında meyve saldırılarına haki ekleyebildiğini görmedik yanlış hatırlamıyorsam. Orada da kullanıp kullanmadıği belli değil bununla beraber. :D

Bu arada o sahnede Dof gülüyorken daha sonrasında Croc'un saldırısı sonrası Dof'un yüzüne bak. :hhh:

Ondan sonra bulaşmadı zaten Croc abisine. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık