Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şaşıracak birşey yok bölüm yorumlarında yazmıştım sonra konu açmaya gerek olmadığını düşündüm herkes biliyordur diye.

Akainu Wano'nun askeri gücünü bilmiyor oraya amiral yollamaya çekiniyor yani Drake ile bir irtibatı yok.Sword oluşumu kendilerini denizcilerden ayrı görüyor.Amaçlar korsanları bitirmek için ortak olsa da gidilen yol aynı değil.Denizcilere işlerine gelen bilgileri veriyorlar sadece.İkisi ittifak kurdu gibi.
Harbiden Akainu'nun Drake'den nasıl haberi yok yav? Güzel bir noktaya parmak basmışsın. Peki Coby ne arıyor bu oluşumun içinde yav?

Üye silindi 1004

Kizaru'nun oluşumdan haberi yok.Drake ve Coby gibi oluşumda olanlardan üstlerinin haberi yok.Hoş Drake resmiyette denizciliği de bırakmış oluşum dışında irtibatı olduğunu sanmıyorum.Kendini büyük riske atmış.
Denizcileri değiştirmek için paralel yapı kurmuşlar yani.

Devrimcilerin içeriden değiştirmek isteyen idealist modeli bunlar.
Muhakkak üstlerden birinin haberi vardır bundan diğer türlü ihtiyaçları olan kaynağı desteği bulamazlar. Aokiji ya da en azından Garp tarzı birisi destekliyordur bunları. İki üç kanı deli akan genç yapılanma grup yardırmış olamaz.

Shanksdan güçlüdür.Odenden güçlü olduğunu varsayarsak.
Yani Haki God diyorlar Shanks’a bilemem. Oden milletin tayfasına meze olmuş bi adam sonuçta.

Muhakkak üstlerden birinin haberi vardır bundan diğer türlü ihtiyaçları olan kaynağı desteği bulamazlar. Aokiji ya da en azından Garp tarzı birisi destekliyordur bunları. İki üç kanı deli akan genç yapılanma grup yardırmış olamaz.

Yani Haki God diyorlar Shanks’a bilemem. Oden milletin tayfasına meze olmuş bi adam sonuçta.
Haki god + kılıç ustası. Çok müthiş bir kombinasyon değil mi?

O dönem Ryuma’dan başka kimse yok ki bildiğimiz. Kıyaslayacak birileri yok. Ryuma’yı anca şimdiyle kıyaslayabiliriz.
Bu balon olduğu anlamına gelmez ki? Maradona'ya balon demek gibi bi' şey bu, günümüz futbolunda o yetiyle olsa cr7 ve messi ile yarışamazdı, lakin döneminin yıldızıydı ve önemli bir figürdü. Bu demek değildir ki Maradona balondur.

Lider olarak Drake yazdı mangada.Sonradan kandırdım Im-sama gibi biri var demezse lider belli.
O tarz destekleyen biri var mıdır bilmem Kuzan mantıklı olurdu açıkçası.Hatta direk lider olması.Ama görünüşe göre öyle değil Kuzan'ın da desteklediğini sanmıyorum.O karasakalın içerisinde tek başına birşeyler yapmaya çalışıyor.Kötü birşey olursa anında gidip denizcilere yetiştirebilir mesela.

Kuzan yada Garp desteklese direk lider olarak tanıtılırdı.

Basbaya Drake'in lider olduğu vatanseverlerin kurduğu bir örgüt bu.Kutsalları ve Akainu gibi yozlaşmış olanları sevmiyorlar.Korsanların nasıl içine girdilerse denizcilerin içinde de etki etmeye çalışıyorlar olaylara işte.

Üye silindi 1004

Bu balon olduğu anlamına gelmez ki? Maradona'ya balon demek gibi bi' şey bu, günümüz futbolunda o yetiyle olsa cr7 ve messi ile yarışamazdı, lakin döneminin yıldızıydı ve önemli bir figürdü. Bu demek değildir ki Maradona balondur.
Zaten dönemin şartlarına göre değerlendirdiğimde antik bi tanrı bir kahraman gibi Ryuma. Fakat kılıç ustaları balon bana göre. Yani Ryuma’ya balon demekten çok classı balon.

Haki god + kılıç ustası. Çok müthiş bir kombinasyon değil mi?
Haki God olmuş adamın kılıca da ihtiyacı yoktur ya neyse :D

Lider olarak Drake yazdı mangada.Sonradan kandırdım Im-sama gibi biri var demezse lider belli.
O tarz destekleyen biri var mıdır bilmem Kuzan mantıklı olurdu açıkçası.Hatta direk lider olması.Ama görünüşe göre öyle değil Kuzan'ın da desteklediğini sanmıyorum.O karasakalın içerisinde tek başına birşeyler yapmaya çalışıyor.Kötü birşey olursa anında gidip denizcilere yetiştirebilir mesela.

Kuzan yada Garp desteklese direk lider olarak tanıtılırdı.

Basbaya Drake'in lider olduğu vatanseverlerin kurduğu bir örgüt bu.Kutsalları ve Akainu gibi yozlaşmış olanları sevmiyorlar.Korsanların nasıl içine girdilerse denizcilerin içinde de etki etmeye çalışıyorlar olaylara işte.
Ben lider Drake olsun istiyorum fakat öyle olunca da çok zayıf gözüküyorlar. Ya direkt çok üst düzey bir adam çıkmalı Drake ve çok güçlü olduğunu belli etmiyor ya da baya küçük bir topluluk. En belki Denizcilerin devrimci ayağıdır bilemeyiz. Muhtemelen Coby’nin ekürisi de dahildir bu topluluğa. Belki bir ihtimal Smoker ve arkadaş grubu.

Sistemi ele geçirmeleri böyle imkansız. Wano Arc’ı boyunca Drake’in bunu başarmak için yapacağı manevraları izleyeceğiz. Bu arc oyunu kuran Law değil de Drake gibi zaten.

Zaten dönemin şartlarına göre değerlendirdiğimde antik bi tanrı bir kahraman gibi Ryuma. Fakat kılıç ustaları balon bana göre. Yani Ryuma’ya balon demekten çok classı balon.

Haki God olmuş adamın kılıca da ihtiyacı yoktur ya neyse :D

Ben lider Drake olsun istiyorum fakat öyle olunca da çok zayıf gözüküyorlar. Ya direkt çok üst düzey bir adam çıkmalı Drake ve çok güçlü olduğunu belli etmiyor ya da baya küçük bir topluluk. En belki Denizcilerin devrimci ayağıdır bilemeyiz. Muhtemelen Coby’nin ekürisi de dahildir bu topluluğa. Belki bir ihtimal Smoker ve arkadaş grubu.

Sistemi ele geçirmeleri böyle imkansız. Wano Arc’ı boyunca Drake’in bunu başarmak için yapacağı manevraları izleyeceğiz. Bu arc oyunu kuran Law değil de Drake gibi zaten.
Adamın sıfatı sadece kılıçla ilgili olsa nedenlemene bir anlam verebilirdim ama herife dünyada "Kral" "En güçlü savaşçı ruhu" gibi sıfatlar vermişler, kılıç ustası ile sınırlandırılması hatadır. Adam Zoro'nun peşkeş çektiği kılıcı kullandığı süreçte hiç savaş kaybetmemiş. Bütün dünyayı o kadar korkutmuş ki yüzyıllarca Ryuuma'nın klasmanında savaşçıların olduğu bir ortam sandırmış yaşadığı Wano'yu ta ki Kaido balonlarını patlatana kadar. Kimse döneminde haki bilmese bile ki adam kılıcını karartmış bariz şekilde haki biliniyormuş, Magma, parlama, yıldırım, deprem gibi meyvelerin yenildiği bir dünyada en güçlü olmak kolay değil.Şu anki Sanji'ye magma yedirsen direkt milyarlık adam olur mesela.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 57)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık