Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Babası da ilk başta denizciydi babasına özenmiş olabilir.
Babama özendim sevinci değil net “ben Denizci olmak istiyorum” sevinci bu tıpkı Luffy’nin ben korsan olmak istiyorum tutkusu gibi. Ki adam hala sapına kadar denizci.

Kizaru kitap okuyor. Reis her hali ile cool. Çok zeki çıkacak

Crocodile da hafif agresif kız çocuklarını andırıyor .

Moria da cocukken coolmus baya:bilmem:
Croco kadınmışçıların en büyük dayanağı buradaki agresif kız çocuğu hali. Hancock şekilsiz bir sümük gibi dururken Crocodile tatlı ve agresif bir kız çocuğu gibi duruyor hahaha

Drake demişken aklima geldi. Kizaru'nun Drake saldirmasi ve hicte acimamasi cok garibime gitti. Tam caktirmamak icin vurdu da diger Sp'lere yaptiginin aynisini yapmasi ne bileyim ifsa etmemeyi abartmis olabilir mi ki? Yani Amiral'in bile haberi olmayan bir oluşum anlamadım tam olarak su marine denilen olusumun gizli casuslarini.

Drake demişken aklima geldi. Kizaru'nun Drake saldirmasi ve hicte acimamasi cok garibime gitti. Tam caktirmamak icin vurdu da diger Sp'lere yaptiginin aynisini yapmasi ne bileyim ifsa etmemeyi abartmis olabilir mi ki? Yani Amiral'in bile haberi olmayan bir oluşum anlamadım tam olarak su marine denilen olusumun gizli casuslarini.

Jyabura'nin kucuklugunu Dressrosa'da bokscu bir karaktere benzettim. Acaba akraba olabilirler mi?
En solda ki kirmizili.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 39)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık