Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garp tam hayvan yav.

Saf kas kütlesi adam, o gemiden büyük gülleyi mermi gibi atmak felan, ciddi bir dövüş ünü gösterir umarım yazar

Lider olarak Drake yazdı mangada.Sonradan kandırdım Im-sama gibi biri var demezse lider belli.
O tarz destekleyen biri var mıdır bilmem Kuzan mantıklı olurdu açıkçası.Hatta direk lider olması.Ama görünüşe göre öyle değil Kuzan'ın da desteklediğini sanmıyorum.O karasakalın içerisinde tek başına birşeyler yapmaya çalışıyor.Kötü birşey olursa anında gidip denizcilere yetiştirebilir mesela.

Kuzan yada Garp desteklese direk lider olarak tanıtılırdı.

Basbaya Drake'in lider olduğu vatanseverlerin kurduğu bir örgüt bu.Kutsalları ve Akainu gibi yozlaşmış olanları sevmiyorlar.Korsanların nasıl içine girdilerse denizcilerin içinde de etki etmeye çalışıyorlar olaylara işte.
Bizim oğlanı ben de seviyorum ama lider olmak fazla genç. Rosinante'nin amiri Sengoku'ydu. Muhtemelen görevde olduğu sürece bunların liderleri gene oydu. Amirallerden birine devretmiş olabilir diye düşünüyorum amirlik görevini. O amiralden sonraki en güçlü pozisyona sahip olabilir ama bak. Yani 5-10 seneye gelebilir o konuma. Ama sanmıyorum bu kadar genç yaşta koca Marine'in gizli ajan lideri olacağını.

Bizim oğlanı ben de seviyorum ama lider olmak fazla genç. Rosinante'nin amiri Sengoku'ydu. Muhtemelen görevde olduğu sürece bunların liderleri gene oydu. Amirallerden birine devretmiş olabilir diye düşünüyorum amirlik görevini. O amiralden sonraki en güçlü pozisyona sahip olabilir ama bak. Yani 5-10 seneye gelebilir o konuma. Ama sanmıyorum bu kadar genç yaşta koca Marine'in gizli ajan lideri olacağını.
33 yaşında Drake.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 35)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık