Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst düzey yönetici dediğin adamı Sanji veya Zoro beş bilemedin on dakika içinde paketlerdi. Kızı mevzu olunca iman gücüyle anca indirebildi üst düzey yöneticiyi. Vergo çok rahat indirirdi Kyros’u. Coby fazla iyi niyetli bir çocuk onun dediğini kıstas almam :D
Zoro eş rütbedeki Pica'yı 10 dakikada paketleyemedi kese kese bir hal oldu kayaları da sonra uçuruldu falan öyle halletti.Aynı konumdaki adamı o kadar kısa sürede nasıl paketlesin Zoro ve Sanji.

Coby kıstas olarak alınıyor çünkü doğuştan müthiş k.haki var bu elemanda biliyorsun.Kyros ile karşılaşınca da Luffy'nin Ossan güçlüsün demesi gibi adamın güçlü olduğunu radarları algılıyor.Görmesine bile gerek yok.

Üye silindi 1004

Zoro eş rütbedeki Pica'yı 10 dakikada paketleyemedi kese kese bir hal oldu kayaları da sonra uçuruldu falan öyle halletti.Aynı konumdaki adamı o kadar kısa sürede nasıl paketlesin Zoro ve Sanji.

Coby kıstas olarak alınıyor çünkü doğuştan müthiş k.haki var bu elemanda biliyorsun.Kyros ile karşılaşınca da Luffy'nin Ossan güçlüsün demesi gibi adamın güçlü olduğunu radarları algılıyor.Görmesine bile gerek yok.
Pica çok kötü bir örnek. Pica gibi ele avuca sığmayan birini kimse kısa sürede paketleyemez özellikle yeryüzündeyken.

Sanji gibi neredeyse teleport olan ya da Mihawk gibi slash atmaya başlamış Zoro bir zahmet 5-10 dakika içinde paketlesin Steven Tyler’ı. Pica kadar uğraştırıcı değildi. Vergo kadar da sağlam değildi. Bizim iki salak onu da hemencecik indiremiyorsa boşuna Luffy’nin adamı olmuşlardır.

İşte Luffy gördüğü her yaşlı amcaya çok güçlü bu ossan diyor. Coby konusunda haklısın savaş alanında yaralananı hatta ruhu bedeninden ayrılanı bile hissediyordu. Fakat bence tıpkı Luffy gibi her gördüğü ossana güçlü demenin ötesinde değil.

@Aiden Sence Shanks Marco'yu tayfasına davet ederken onu Beckman'ın astı yapmayı mı düşündü yoksa Marco'yu daha güçlü görüp Beckman'ı mı onun astı yapacaktı :D

@Aiden Sence Shanks Marco'yu tayfasına davet ederken onu Beckman'ın astı yapmayı mı düşündü yoksa Marco'yu daha güçlü görüp Beckman'ı mı onun astı yapacaktı :D
Luffy uçan kuşu tayfaya davet ediyordu.

Shanks de tamamen Luffy kafası ile etmiştir. Beckman, Yasopp ve Roo yaptıkları ile dikkat çekmiş adamlar. Özel rütbe yoktur, Marco daha güçlü olsa da Beckmana kalırdı gibi. Marco ast olurdu

Tayfaya Law gelse çok hax de guclu olsa yine de Zoronun sağ kol olacağı gibi. :gamyon:

Luffy uçan kuşu tayfaya davet ediyordu.

Shanks de tamamen Luffy kafası ile etmiştir. Beckman, Yasopp ve Roo yaptıkları ile dikkat çekmiş adamlar. Özel rütbe yoktur, Marco daha güçlü olsa da Beckmana kalırdı gibi. Marco ast olurdu

Tayfaya Law gelse çok hax de guclu olsa yine de Zoronun sağ kol olacağı gibi. :gamyon:
Shanks'ın Luffy gibi güçlü güçsüz ayırt etmeden tayfasına adam alacağını sanmıyorum ben :D Direk gücünden etkilendiği için istiyordur bana kalırsa :D O değil Beckman-Roo-Yasopp arasında bir hiyerarşi falan bekliyor musun ?

Shanks'ın Luffy gibi güçlü güçsüz ayırt etmeden tayfasına adam alacağını sanmıyorum ben :D Direk gücünden etkilendiği için istiyordur bana kalırsa :D O değil Beckman-Roo-Yasopp arasında bir hiyerarşi falan bekliyor musun ?
Zoro Sanji gibidirler. Aralarında birbirlerine eşit davransalar da sıralama belli oluyordur. King - Jack, Katakuri - Smoothie falan beklemiyorum pek.

Rockstar var ekipte ya. Shanksin taktığını sanmıyorum güce. Mihawkın varlığından bile korkan tonlarca adamı var. Güce önem verse onları almazdı.

Üye silindi 1004

Usopp'un dünyadan bi haber köylü babasını direkt tayfasına katmış adam Shanks. Muhtemelen her gördüğüne gelsene diyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık