Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başına buyrukluk değil eski hükümet çalışanı olması.Güvenmeme mevzusu yani.
Dediğin de olabilir ama tam olarak bana öyle gelmedi.Adam kaptanı sallamadığını daha tek meyve varken gösteriyor.Hadi bakalım ikinci meyveyi alacak mı diye bakınıyor.Alamazsa daha işim olmaz zaten zoraki duruyorum dercesine.Sonuç olarak Magellan tarafından Karasakal ve o tayfanın yarısını tek başına alması için yollanan adamdı.Çok güçlü birisiydi yani.Şimdi üstüne görünmezlik de aldı.

Luffy gibi adamlar görmediği kesin.Bir tanesini görünce anında gitti yenilmezlik serisi. :D En fazla kardeşi kraker ayarında adamlarla karşılaştığını anlamak zor değil.

Hadi King'i gücünden istemesin ama bize neler ettin gelirsen unuturum diyor.Yani güçlüsün baya demek gibi bu.Kabullenmiş şansa bala yapmadığını.

Shiryuu için Kuzan gibi başına buyruk deniyordu.Başına buyrukluk da itaat etmemek işte.Bu da kendine olan fazla güvenden geliyor güçten dolayı.Kuzan çok güçlü olduğu için yönlendirilecek tasma takılacak adam değil Burgess gibi.Shiryuu da onun gibi dediler.
Sengoku'nun yıllardır Kaido ile Linlin dövüşür dediği yerde en fazla Luffy'yi görmüştür bence de :D King'in yaptığının ne farklı bir tarafı var onu da anlamadım.Adam şelaleden tırmanmaya çalışan bir gemiye uçarak çarpıyor.BM tayfasında havadaki King'i durdurabilecek kimsenin olmaması King'in çok matah bir şey yaptığını göstermiyor.

Özgüven ile gücün bir alakası yok.Jack içinde Sengoku,Fuji,Tsuru'nun olduğu gemiyi basıyor dayağını yiyor.Queen ise Linlin'e sen benim kim olduğumu biliyor musun diyebilecek kadar egolu bir mal.Köteği yiyor sonrasında zaten.Shiryu'nun olayı da bir benzerdir.

Katakuri'nin bu adamlar kadar egolu olmaması onlar kadar güçlü olmadığı anlamına gelmiyor.

Dediğin de olabilir ama tam olarak bana öyle gelmedi.Adam kaptanı sallamadığını daha tek meyve varken gösteriyor.Hadi bakalım ikinci meyveyi alacak mı diye bakınıyor.Alamazsa daha işim olmaz zaten zoraki duruyorum dercesine.Sonuç olarak Magellan tarafından Karasakal ve o tayfanın yarısını tek başına alması için yollanan adamdı.Çok güçlü birisiydi yani.Şimdi üstüne görünmezlik de aldı.
Zannetmem.Net bir şekilde hükümet bağlantısına işaret ediliyordu orada bence.Sayfayı da atayım.

Akainu dediğin koca karının teki. Bu seride gücüne ve rakibine saygı duyanlar handikap olmasın diye kendini deşiyorlar, değil mi? Akainu'da saygı yok. Ne kendine ne rakibe saygısı var.
Katakuri'nin kendini deşmesi saçmalıktı. Düşman gördün mü ağzının üstüne üstüne çakacaksın :mincika: Gelip kardeşimi dövecek ve ona saygı duyacağım öyle mi :/

Katakuri'nin kendini deşmesi saçmalıktı. Düşman gördün mü ağzının üstüne üstüne çakacaksın :mincika: Gelip kardeşimi dövecek ve ona saygı duyacağım öyle mi :/
Kardeşlerini çok dövmüş sayılmazlar yav. Cracer'in savaştı, ellerinde rehine olan Bru'ya bile şiddet uygulamadılar. Kata'nın en sevdiği kardeşini dövmediler, daha ne olsun. :D

Ace kurtarmak: idamını engellemek değil diyorum, ordan tamamıyla çıkarmak ama sen halen idamı engelledi,amacı bitirdi diyorsun. Anlaşamıyoruz. :D Yolun yarısı yolun tamamı mı ediyor ?

Olayı çarpıtmadım ama sen bilirsin,düşüncendir.

Yani çoğu aynı şeyi yorumlarken azı farklı bir şey yorumlayıp çarpıtıyor oluyor nedense.
Denizcilerin amacı huzur içinde idamı gerçekleştirmekti, tüm taktikleri bunun üzerine mi kurdular?

Ace idam mı edildi?

WB, Ace ölünce Akainu'ya dalmasaydı sağ salim çıkacak mıydı tayfasıyla birlikte?

Ace öldü diye Akainu ve denizciler geçip köşesine mi oturmalıydı?

Sen bunların hepsine evet diyorsun. Çarpıttın demiyeyim de ne diyeyim?

Son düzenleme:
Denizcilerin amacı huzur içinde idamı gerçekleştirmekti, tüm taktikleri bunun üzerine mi kurdular?

Ace'in idam mı edildi?

WB, Ace ölünce Akainu'ya dalmasaydı sağ salim çıkacak mıydı tayfasıyla birlikte?

Acr öldü diye Akainu ve denizciler ve Wb tayfası geçip köşesine mi oturmalıydı?

Sen bunların hepsine evet diyorsun. Çarpıttın demiyeyim de ne diyeyim?
İstediğini diyebilirsin sana göre denilen onu göstermiştir demişsindir.

Evet diyorum ve eklemede yapıyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık