Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani 2v1 ve 1v1 üzerinden denklik mevzusu çıkarıyorsun. Kisaca "komik" :D

Big Mom: Sanji!
Sanji: Şuan canım çok sıkkın, kendine dikkat etsen iyi olur Big Mom"

Sonra BM Luffy'nin peşini birakir.

:hhh:
Orada Sanji olmasa Luffy durduramayacak mıydı o saldırıyı? Durduracaktı. En kötü g4 yapardı ki eminim g4 boundman saldırısı Sanji + g3'den güçlüdür.
Havadan nem kapıp yorum yapıyorsun, sonra benim "denk"liğime laf ediyorsun :d

Orada Sanji olmasa Luffy durduramayacak mıydı o saldırıyı? Durduracaktı. En kötü g4 yapardı ki eminim g4 boundman saldırısı Sanji + g3'den güçlüdür.
Havadan nem kapıp yorum yapıyorsun, sonra benim "denk"liğime laf ediyorsun :d
Beni alintilayip 2v1 olayindan yorum yapan sensin yalniz. Luffy durdursa bile BM hiç bir şekilde Luffy'nin peşini bırakmazdı ya da çok iyi bir teknik kullanabilirdi Kaido gibi...

Neyse senin denkliğin daha iyi tamam :S

Hayır eşit değil. Ek olarak BM tarafında komutanlar harici Pica'yı alacak adam olmaması Pica'yı Yk3 seviyesi yapmıyor.

Anlat anlat güzel oluyor :) Her zamanki gibi ne ortada douriki var ne bişey. O onu oyuncak yapar, bu bunu top gibi sektirir vs. Ben de şey diyim o zaman. Pros, Pica büyüklüğünde bir varlık gördüğü anda ruhunu teslim eder :fool:
Pica'nın dourikisinde ne var peki ? BM tayfasındaki en sağlam kişilerin dandik bir taş parçasına mı yenileceğini düşünüyorsun.Oven'ın arc içerisinde neler yaptığını anlatmaya gerek yok.Perospero desen tayfadaki komutanlardan sonraki en güçlü adam.Bırak Pica'yı,Vergo'yu gömecek seviyedeki adamlar bunlar.

Pica'nın dourikisinde ne var peki ? BM tayfasındaki en sağlam kişilerin dandik bir taş parçasına mı yenileceğini düşünüyorsun.Oven'ın arc içerisinde neler yaptığını anlatmaya gerek yok.Perospero desen tayfadaki komutanlardan sonraki en güçlü adam.Bırak Pica'yı,Vergo'yu gömecek seviyedeki adamlar bunlar.
Arkadaş bir ay ban yedi.Bakamaz cevabına yan hesabı yoksa :(

Hayır eşit değil. Ek olarak BM tarafında komutanlar harici Pica'yı alacak adam olmaması Pica'yı Yk3 seviyesi yapmıyor.

Anlat anlat güzel oluyor :) Her zamanki gibi ne ortada douriki var ne bişey. O onu oyuncak yapar, bu bunu top gibi sektirir vs. Ben de şey diyim o zaman. Pros, Pica büyüklüğünde bir varlık gördüğü anda ruhunu teslim eder :fool:
Sordum açıklamadın hala, sen neye dayanarak alamaz diyorsun?

Edit: Bir ay sonra bekliyor olacağım cevabını. Neden öyle düşündüğünü merak ettim.

Son düzenleme:
Komutanlar hariç. Vergoyu alabilecek birisi yok bence.Snack de alamaz.

Vergo'nun nesini gördük la?
Smoker'la dövüştü uzun uzun. :artiz:
Adamda hayvan gibi haki var nasıl nesini gördük?

Şöyle bir saldırıyla yenilen adamı Oven ile Perospero ile kıyaslıyorlar yahu.

İchiji'nin içinden geçtiği adamla Pedro'nun fırlattığı dinamite follofoş olan adam bunlar, asılsız iddialarla içinden geçer diyorlar birde, hiçbirşey yapamazlar Vergo'ya herkesi Law sandınız heralde siz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık