Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamda hayvan gibi haki var nasıl nesini gördük?

Şöyle bir saldırıyla yenilen adamı Oven ile Perospero ile kıyaslıyorlar yahu.

İchiji'nin içinden geçtiği adamla Pedro'nun fırlattığı dinamite follofoş olan adam bunlar, asılsız iddialarla içinden geçer diyorlar birde, hiçbirşey yapamazlar Vergo'ya herkesi Law sandınız heralde siz.
Hayvan gibi derken?

Vergo'yu neden bu kadar güçlü görüyorsun onu anlamadım, ful beden haki yaptığı için desem bu çok önemli bir şey değil, Mingo övdü o yüzdenmi diye düşünüyorum, Mingo'nun kendine hayrı yok, övdüğü adamından ne çıkacak?!

One Piece dövüş konusunda biraz sıkıntılı ve değişkenlik bir seri. bu yüzden her gösterimi belki de baz almamak gerek, ama Vergo gayet Oven'dan falan güçlü olabilir.

Vergo'nun fazla kasmadan dövdüğü Smoker derken.Smoker orda kalbini almak için dövüşüyor :D Dandik dinamit dediğin şeye Peros sadece kol veriyor.Vergo orda olsa ölüm eşiğine gelir muhtemelen.Dof'un kendisi ne ki sağ ve sol kolu bir şey olsun.Yonkoların en güçlü adamlarından birine güç yetirsin.
Dinamit mi? :D Yahu serinin başlarında Zoro falan Buggy'nin özel topundan çizik almadan çıkıyordu. :D Haydi, Op bu konularda değişkenlik gösteriyor diye onu saymayalım. Vergo neye göre ölüm eşiğine gelecek? :D Koramiraller bu kadar mı çöp? Oven gibi kişilerle dövüşemeyecekler. :D

Vergo'nun fazla kasmadan dövdüğü Smoker derken.Smoker orda kalbini almak için dövüşüyor :D Dandik dinamit dediğin şeye Peros sadece kol veriyor.Vergo orda olsa ölüm eşiğine gelir muhtemelen.Dof'un kendisi ne ki sağ ve sol kolu bir şey olsun.Yonkoların en güçlü adamlarından birine güç yetirsin.
Tamam Katakuri fanı sakin ol, adamın seviyesini iyice artırma çabaların anlaşılıyor.

Lakin şunu söyliyim Katakuri'nin seviyesini aşırı artırmak için Perospero Oven gibi kekolara ihtiyaç duyman garip, adamın gücü zaten ortada bunlara niye ihtiyaç duyuyorsunki?

Dof dediğin adam ise Cracker üstü bir adam, yerin dibine sokmayın yahu şu adamıda.

Bege Linlin'in tanklayabiliyor hocam.Vergo kekosu ne yapabilir Bege'ye.En ufak zarar verebilir mi :D İchiji tabii ki Vergo'dan güçlüdür.Oven'a yapsa kalkabileceği belli değil diyorsun.Göğsü delinen adam bir şey olmadan kalkıyor diable jambeden tek falan yemez.
Oven diyen sendin hocam. Geyiğine yazdım onu. XD
Ne fark edicek ? Adam sadece Sanji'den darbe yemedi.İchiji aynı saldırıyı Oven'a yapsa kalkabileceği belli değil yahu.3 tane Vergo'dan güçlü adamdan darbe yiyor bu adam.
xd

Hayvan gibi derken?

Vergo'yu neden bu kadar güçlü görüyorsun onu anlamadım, ful beden haki yaptığı için desem bu çok önemli bir şey değil, Mingo övdü o yüzdenmi diye düşünüyorum, Mingo'nun kendine hayrı yok, övdüğü adamından ne çıkacak?!
Çok güçlü değildir de, Oven'dan da çok düşük değildir seviyesi. Gayet yenebilir.

One Piece dövüş konusunda biraz sıkıntılı ve değişkenlik bir seri. bu yüzden her gösterimi belki de baz almamak gerek, ama Vergo gayet Oven'dan falan güçlü olabilir.

Dinamit mi? :D Yahu serinin başlarında Zoro falan Buggy'nin özel topundan çizik almadan çıkıyordu. :D Haydi, Op bu konularda değişkenlik gösteriyor diye onu saymayalım. Vergo neye göre ölüm eşiğine gelecek? :D Koramiraller bu kadar mı çöp? Oven gibi kişilerle dövüşemeyecekler. :D
Vergo çok üst düzey bir kor amiral mi ? Amiral adayı kor amirallerde var :D Vergo'nun kaptanının daha 3.komutan edeceği tartışmalı iken sağ kolunun 5 ya da 6.adamı yenebileceğinin garantisi ne :D

Son düzenleme:
Vergo çok üst düzey bir kor amiral mi ? Amiral adayı kor amirallerde var :D Vergo'nun kaptanı daha 3.komutan edeceği tartışmalı iken sağ kolunun 5 ya da 6.adamı yenebileceğinin garantisi ne :D
Garantisi var demedim zaten. Gayet yakın güçte olabilir, yenebilir diyorum. Ayrıca Vergo, Nw'de takılmıyor muydu? Sence çöp bir adamı gönderirler mi?

Tamam Katakuri fanı sakin ol, adamın seviyesini iyice artırma çabaların anlaşılıyor.

Lakin şunu söyliyim Katakuri'nin seviyesini aşırı artırmak için Perospero Oven gibi kekolara ihtiyaç duyman garip, adamın gücü zaten ortada bunlara niye ihtiyaç duyuyorsunki?

Dof dediğin adam ise Cracker üstü bir adam, yerin dibine sokmayın yahu şu adamıda.
Katakuri'nin seviyesini artırmama gerek yok adam zaten yüksek seviyede.Bundan 1 ay önce ödül=güç diyip sonra kendiyle çelişen birisinden bunları duymak da ayrı komik.Holdem>>Oven olduğu yerde Doflamingo>>Cracker olabilir haklısın ama :D

Hayvan gibi derken?

Adamın yenildiği devasa saldırıyı görmüyorsun heralde kardeşim? Adam gayet güçlü, Law baya güçlü bir saldırısıyla yeniyor bu adamı. Öncesinde Sanji ve Smoker ile giriştiği versuslar var ve Sanji'nin bacağını çatlatıp mevkidaşı adamı ezip geçiyor ( İstenildiği kadar Smoker kalbi almaya çalışılıyor densin, Smoker'ı full beden açmadan yenebilecek adam bu ve öylede oldu yani ) . Full beden hakili haliyle Smoker'ı kat kat katlıyor herif Oven falan dinlemez yani.

Amiral gibide anlattığım yok ayrıca nerden çıkardın bunu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık