Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Croco boyu shicilikten aldılar şimdi bak ne oldu sistem çöktü. Luffy'nin yanına Jimbei geldi . Croco da D çıkar mı diye merak ediyorum uzun zamandır . Hikayede doğrudan antik silaha yönelmiş tek karakter olmasının yanı sıra bu silahlardan haberdar olması da ayrı bir konu.

Beni çıkar diyordu çok işine yararım lastik yeğenim diyordu ayakkabısını boyayacaktı az kalsın. :D
Niye forumun en boş yorumlarını atıcaz diye uğraşıyonuz la Koffyciler?

Luffy, Via ve Inazumalar ne diyorlar?

Inazuma : 6. seviyede kapana kısıldık kaçacak yerimiz yok.
Ivankov: Yapacağımız tek şey görüntü almalarini engellemek.

Crocodile: Eğer buradan çıkmak istiyorsanız beni serbest bırakın. Tavanda bir delik açabilirim. Ne dersin hasır şapka? :D"

Crocodile : "Dışarı çıkmak konusunda epey hevesim kaçmıştı. Donanma ve Beyazsakal arasında bir savaş mı olacağını söylediniz? O ihtiyarı öldürmem için iyi bir fırsat. Gücümle sizi buradan çıkarabilirim güzel anlaşma he ne dersin?"

Sonuç:

Bir de MW ne demiş bakalım. "Beni çıkar diyordu çok işine yararım lastik yeğenim diyordu ayakkabısını boyayacaktı az kalsın"

Boş yorumlara devam... :hhh:

BM korsanları içinde komutanlar hariç Pica'yı yenecek biri yok.
İmza atayım şuna.:good:

Anlamadılar gitti.

Snack ve Perospero alabilir ona birşey diyemem adamların konumları ve ödülleri ortada.Gerisi az ötede oynasın.5 tayfa üyesi var sadece.Oven alacakmış sözde.Oven bir yumruk vurunca Garp gibi dağ parçalıyormuş gibi konuşmuyorlar mı komik cidden.Pica'dan meyveyi çıkarıp yorum yapıyorlar nedense.:bilmem:

Son düzenleme:
Niye forumun en boş yorumlarını atıcaz diye uğraşıyonuz la Koffyciler?

Luffy, Via ve Inazumalar ne diyorlar?

Inazuma : 6. seviyede kapana kısıldık kaçacak yerimiz yok.
Ivankov: Yapacağımız tek şey görüntü almalarini engellemek.

Crocodile: Eğer buradan çıkmak istiyorsanız beni serbest bırakın. Tavanda bir delik açabilirim. Ne dersin hasır şapka? :D"

Crocodile : "Dışarı çıkmak konusunda epey hevesim kaçmıştı. Donanma ve Beyazsakal arasında bir savaş mı olacağını söylediniz? O ihtiyarı öldürmem için iyi bir fırsat. Gücümle sizi buradan çıkarabilirim güzel anlaşma he ne dersin?"

Sonuç:

Bir de MW ne demiş bakalım. "Beni çıkar diyordu çok işine yararım lastik yeğenim diyordu ayakkabısını boyayacaktı az kalsın"

Boş yorumlara devam... :hhh:

Hahaha yav baksana adam 2 kere sormuş he ne dersin diye. :D Birde bahanesini de bulmuş yok hevesim kaçmıştı da falan.Yemezler kum torbası yemezler.:hhh:Hevesi kaçan adam 2 kere sorar mı ? Hadi be ver anahtarı delik açayım diyor.İva olmasa orada yalvarmaya kadar gidecekti. :D

Ha bu arada Luffy terlik giydiğinden boyayamadı yoksa affetmez. :D

Son düzenleme:
Sanji vs Bigmom:
Sanji-Luffy vs BM olmasın o?

Hahaha yav baksana adam 2 kere sormuş he ne dersin diye. :D Birde bahanesini de bulmuş yok hevesim kaçmıştı da falan.Yemezler kum torbası yemezler.:hhh:Hevesi kaçan adam 2 kere sorar mı ? Hadi be ver anahtarı delik açayım diyor.İva olmasa orada yalvarmaya kadar gidecekti. :D

Ha bu arada Luffy terlik giydiğinden boyayamadı yoksa affetmez. :D
La sen ya seriyi unutmuşsun ya da işine gelmiyor. Croc kaçsa daha önce hapistane de isyan çıktığında kaçabilirdi Baroque gibi ama Daz ve o kaçmıyorlar takılıyorlar orada. Adam ID'ye geliyor WB'yi duyduktan sonra çıkma isteği geliyor adama. Sen tabi kör olduğundan bunları görmemen normal. :D

Adamlar orada tuzağa düşmüşler Ivankov "vazgeç" diyor. Inazuma çikamayız diyor adam onları çıkariyor sende gelip buralarda böyle boş yapıyorsun. İyi traş yapıyorsun ama biraz daha geliştirmen lazım kendini. :hhh:

Sanji-Luffy vs BM olmasın o?

La sen ya seriyi unutmuşsun ya da işine gelmiyor. Croc kaçsa daha önce hapistane de isyan çıktığında kaçabilirdi Baroque gibi ama Daz ve o kaçmıyorlar takılıyorlar orada. Adam ID'ye geliyor WB'yi duyduktan sonra çıkma isteği geliyor adama. Sen tabi kör olduğundan bunları görmemen normal. :D

Adamlar orada tuzağa düşmüşler Ivankov "vazgeç" diyor. Inazuma çikamayız diyor adam onları çıkariyor sende gelip buralarda böyle boş yapıyorsun. İyi traş yapıyorsun ama biraz daha geliştirmen lazım kendini. :hhh:
Evet, ayrıca Sanji-Luffy vs Kocana. Ne güzel denklik :dd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık