Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O sahnede beni öldürür demiyor Hawkins, adamlara beni öldürmek için sizi de feda eder diyor. Tam bir manipülasyon cümlesi fanlar için. Yanlış doğru gibi yerleşiyor zihinlere, büyük resmi görün artık, kanmayın, uyanın.

Law sonra ne yaptıysa beni öldürür diyor bide aynı Hawkins :D

Aynen biliyorum :D Bu arada o avatar ne :artiz:
Ben ta hapishane önünde yolunu kesip, "üç adamının canını kendime bağladım" dediğinde dediydim "bu Hawkins ne biçim adam, insan mevkidaşından korkar mı? Dengine bu kadar hazırlık ne demek." diye de millet inanmadıydı.
Bak Kaido'ya, Linlin'in kelepçelerini çözdürdü. Denklik bu işte.İnsan gururuna yediremez bir kere önhazırlığı.

Hayır bir de işe yarasa yanmayacağım. Resmen Law kılını kıpırdatmadan aurasıyla falan çökertmiş Hawkins'i. Bari bi yumruk geçirseydi la.:fool:

Elinde bu kadar kozla hiçbir şey yapamayan adam için bir de diyorlar ki, "Law hapishaneden çıkarken yüzünde yara bere var, arada bir kapışma olmuş vs." :gamyon:

O sahnede beni öldürür demiyor Hawkins, adamlara beni öldürmek için sizi de feda eder diyor. Tam bir manipülasyon cümlesi fanlar için. Yanlış doğru gibi yerleşiyor zihinlere, büyük resmi görün artık, kanmayın, uyanın.
Niye bozuyorsun ya. Kırk yılın başı daktir Law ovmuyordu biraz biraz :üzgünüm:

Ne alaka : )

Hawkins net şekilde alamam diyor Lawu. Seride hangi karakterde gördün bunu, bu çaresizliği ? Zoro cabalayip Kumaya, tayfa Kizaruya. Bu olay başkasında yok
Hawkins Law'u yendi dediğim yeri at. Tek atamadı yara bere içinde her yeri dedim.

Hawkins'in kozları Law'un yeteneği için bir şey ifade etmiyor onu da söyledim.

Arkadaş Hawkins aklını kullandığı için güçsüz sayılıyor. :D Korsan bu adam. Law da iyilik meleğiymiş gibi konuşuyorsunuz aynı yeteneğe sahip olsa Dof'a veya başkasına karşı aynısını yapardı hiç tereddüt etmeden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık