Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk'ı değerlendirirken Shanks'ın ödülünü düşünmeye gerek yok. Yıllardır shic olan denizcilerin bünyesinde savaşmış ve dünyanın en iyi kılıç ustası olarak bilinen adama denizcilerin yalandan temsili bir ödül vereceklerini sanmam. Aslında bu saatten sonra aynı şey diğer shicler için de geçerli. Adam akıllı ödül vermek için icraat beklemelerine gerek yok. Denizcilerin en büyük savaş gücü olan amiraller üzerinden pay biçerek bu adamları yenme ihtimali olan karakterlere 2 milyar verirler diye düşünüyorum. Bu ödül bir amirali yenebilme ihtimaline verilmiş ödül olacaktır bence o yüzden tatava yapmaz yalandan ödül vermezlerse Mihawk 2 milyarı görür. Ödüller tam anlamıyla gücü yansıtmasa da en azından karakterlerin denizcilerin gözünde ne kadar büyük bir tehdit olduklarını yansıtıyor olmaları lazım

Tercih meselesi. Bu Enma olayından sonra ne Kaido'nun gücü bende merak uyandırıyor, ne Luffy'nin eğitimleri, ne de Kaido'nun nasıl indirileceği falan. Özel item var, kullan geç işte. O kadar hazırlık boş benim gözümde.

Ya ne yazaydım. Zoro güzellemesi falan mı yapaydım. Aynı okumayı sana da tavsiye edeyim. O bölümlerde ön planda olan kılıç. Oden'in elinde iki kılıç olmasına rağmen Kaido'yu kesebilen kılıç bir tanesi falan. Yani olayın Oden ile alakası yok gibi. Kusura bakma ya. Her şeyi körü körüne okuduğum zamanları geçtim ben. İlerde umarım dediğin gibi çıkar ama şu an benim için görünen köy belli. O zaman çıktığında hata yaptık deriz.
Kılıca önemsiz diyen yok zaten. :/ Sana Zoro öv diyen de yok. Enma'nın, Ame no habakiri'den daha iyi olması tüm işi kılıcın yaptığını göstermiyor. :/

Zoro o kılıcı aldığı için direk kesecek anlamı da çıkmıyor. Kılıcı özelliği Kaido kesmek değil. :/ Umarım yazdığın gibi körü körüne okuduğun zaman geçmiştir de tekrar okursun. Veyahut bana kılıcın özelliği Kaido kesmesidir diye gösterirsin. :/

https://mangaplus.shueisha.co.jp/viewer/1003793

Kılıcın özelliği açıkça yazıyor ve kullanıcıya da kaç kere vurgu yapılmış.

Neyse, bundan sonrası sana kalmış. Ama merak etme Enma'yı aldı diye Kaido kesinlikle kesecek diye bir şey yok. Mangada hiç öyle bir şey geçmiyor. :/ Gerçi Kaido'yu kesemez seviyesinden kılıcı bıraksın kessin seviyesine gelindiğini görmekte güzel. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık