Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yonkoların ödülleri yonko olma ve isimlerinde gizliydi di mi ? Geçen öyle bir mesaj görmüştüm ama bulamadım.Buna dayanarak Mihawk'ın ödülü de tahmin edilebilir.Dracule Mihawk isminde sayı var mı ? Juurakyuru Mihoku...Juu 10 değil miydi japoncada ? Yonkolar dört kişi diye ödülleri dörtle başlıyor falan yazıyordu o mesajda.Mihawk'ta tek diye ödülü 1 milyar civarı çıkabilir.Ayrıca isminde sayı falan gizliyse o da ödülünün devamı olabilir.

Yonkoların ödülleri yonko olma ve isimlerinde gizliydi di mi ? Geçen öyle bir mesaj görmüştüm ama bulamadım.Buna dayanarak Mihawk'ın ödülü de tahmin edilebilir.Dracule Mihawk isminde sayı var mı ? Juurakyuru Mihoku...Juu 10 değil miydi japoncada ? Yonkolar dört kişi diye ödülleri dörtle başlıyor falan yazıyordu o mesajda.Mihawk'ta tek diye ödülü 1 milyar civarı çıkabilir.Ayrıca isminde sayı falan gizliyse o da ödülünün devamı olabilir.
O sayı oyunu ödüllerdeki küsüratlarla ilgiliydi.

https://www.facebook.com/510917062304052/photos/a.510924812303277/2593346340727770/?type=3&theater

Devlet bahçeli hesabı olmuş biraz o. Shiciler de 7 kişi. Mihawkın ödülü 7 milyar :fool:

Bende 1 milyon civarı bekliyorum da 190 kısmı az ya.:/ Bu adam eğer gerçekten Shanks'a yakın güçteyse Oda bunu hissettirmeli.En azından 1,6 falan çıksa tek tabanca,shiciydi ödülü donuktu ondan düşük falan deriz.Dediğin ödül komutan ödülü la.O kadar olmamalı.:/
Verdiğim ödül iyi.Ek olarak şenkse yakın falan değil.Şenks bu adama yakın.Şenks ise hükümet projesi olduğundan şişme ödülü var.Yani 1,2 ile 1,5 arası cuk oturur Mihawka.Sağ kol olsa en güçlüsü olur işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık