Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kılıca önemsiz diyen yok zaten. :/ Sana Zoro öv diyen de yok. Enma'nın, Ame no habakiri'den daha iyi olması tüm işi kılıcın yaptığını göstermiyor. :/

Zoro o kılıcı aldığı için direk kesecek anlamı da çıkmıyor. Kılıcı özelliği Kaido kesmek değil. :/ Umarım yazdığın gibi körü körüne okuduğun zaman geçmiştir de tekrar okursun. Veyahut bana kılıcın özelliği Kaido kesmesidir diye gösterirsin. :/

https://mangaplus.shueisha.co.jp/viewer/1003793

Kılıcın özelliği açıkça yazıyor ve kullanıcıya da kaç kere vurgu yapılmış.

Neyse, bundan sonrası sana kalmış. Ama merak etme Enma'yı aldı diye Kaido kesinlikle kesecek diye bir şey yok. Mangada hiç öyle bir şey geçmiyor. :/ Gerçi Kaido'yu kesemez seviyesinden kılıcı bıraksın kessin seviyesine gelindiğini görmekte güzel. :/
Şunu gördükten sonra cevap yazmaya bile üşeniyorum ya. Evet tek sıkıntım bu zaten. Zoro, Kaido'yu kesecek diye seriyi beğenmemezlik yapıyorum. Olayı yine harika bir yere bağladın. Ben iptal. Nasıl da anladın mesajlarımdaki gizli manayı... Şimdi bunun üzerine mesaj da yazamam ben artık.

Neyini görmedim ki ? Hayatın kışkırtma ve çakallık üzerine kurulu :artiz:
Diyecek bişey bulamıyorum. Benim gibi naif bi insana şunu dedin ya cidden çok üzüldüm şu an. Neyse umarım Doffy saman hapisten çıkarılır da bi yüzünü görürsün sakinleşirsin. İyice saldırgan oldun.

Şunu gördükten sonra cevap yazmaya bile üşeniyorum ya. Evet tek sıkıntım bu zaten. Zoro, Kaido'yu kesecek diye seriyi beğenmemezlik yapıyorum. Olayı yine harika bir yere bağladın. Ben iptal. Nasıl da anladın mesajlarımdaki gizli manayı... Şimdi bunun üzerine mesaj da yazamam ben artık.
Konunun senin seriyi beğenmemenle ilgisi yok. O kişisel zevktir. Bana göster o yazımda senin zevkine laf yapmış mıyım? Tartışmanın neresinde geçiyor? Konu ile ilgisi anlayamadım. :/

Konu gayet açık ortada sadece Kaido'yu kesebilen bir kılıç yok. Özelliğini açıkça yazmışlar. Tamamen kullanıcının kılıcı ne kadar iyi kullanmasıyla alakalı. Her önü gelen kılıcı alamıyor, aldı diye de kesemiyor. Bana göster o kılıcı herkesin alıp, kesebildiğini haklısın diyeceğim.

O işaretlediğin kısım ise benim genel çıkarımım. Direk seninle ilgisi yok. Forumdaki herkes o tarz çıkarım yapıyor.

Konunun senin seriyi beğenmemenle ilgisi yok. O kişisel zevktir. Bana göster o yazımda senin zevkine laf yapmış mıyım? Tartışmanın neresinde geçiyor? Konu ile ilgisi anlayamadım. :/

Konu gayet açık ortada sadece Kaido'yu kesebilen bir kılıç yok. Özelliğini açıkça yazmışlar. Tamamen kullanıcının kılıcı ne kadar iyi kullanmasıyla alakalı. Her önü gelen kılıcı alamıyor, aldı diye de kesemiyor. Bana göster o kılıcı herkesin alıp, kesebildiğini haklısın diyeceğim.

O işaretlediğin kısım ise benim genel çıkarımım. Direk seninle ilgisi yok. Forumdaki herkes o tarz çıkarım yapıyor.
Belki de şöyledir başkan. Kılıç kişinin potansiyel tüm gücünü kullandırıyordur ve Oden Kaidou'yu o şekilde kesmiştir bu kılıç ile. Hani normalde bi dövüşe girdiğinde koruman gereken bi kondisyonun, hakin vs olur ya, bu kılıç o mekanizmayı baypas edip çatır çatır harcatıyordur hayatını kullanıcıya belki de :D

O zaman keşke o ''genelin'' o çıkarımı fark etmesine yönelik bir şeyler koysaydın oraya...

Zevk meselesi de benim mesajımın altına yazılan, ama genele olan mesajdan dolayı ortaya çıkan bir sonuç. Zaten o sözde genele verdiğin mesajdan sonra konu ile alakalı yorum yapmadım fark ettiysen.

Neyse bu tartışmalar beni açmıyor artık. Ben şu an özel itemlerin gücüne güveniyorum. O yüzden gerisi boş benim gözümde. Umarım hatalı çıkan ben olurum. O zamana kadar düşündüğüm şeyleri yazmaya devam edeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık