Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Killer'in aklının yerinde olduğunu en son Kid ile kol kola yürürlerken göremediniz mi xD

Neyse şimdilik göremediyseniz bir kaç bölüm sonra görürsünüz o zamanki bahanelerinizi merakla bekliyorum :hhh:
Öyle deme. Küçük çocuk ve kadının peşindeyken çok rahat konuşuyordu. Hatta tırpanla havada çok güzel hareket yapıyordu. Nedense Kid ile karşılaştıktan sonra konuşmamaya başladı. ;) XD Aradan geçen süre bir gün. Ne değişti de öyle oldu acaba. :bilmem:

Ne bahanesi la. Zoro'nun ikiye ikide bir şey yapamadığı adamın gücü için niye bahane bulayım?
Öyle diyorsan öyledir :oleyo2:

Öyle deme. Küçük çocuk ve kadının peşindeyken çok rahat konuşuyordu. Hatta tırpanla havada çok güzel hareket yapıyordu. Nedense Kid ile karşılaştıktan sonra konuşmamaya başladı. ;) XD Aradan geçen süre bir gün. Ne değişti de öyle oldu acaba. :bilmem:
Bakacaz görecez, en son Kid hadi gidelim dediğinde gayet aklı başında hareket ediyordu xD Ama tabi suratında bir gülümseme var büyük bir handikap dövüşürken :hhh:

Killer'in aklının yerinde olduğunu en son Kid ile kol kola yürürlerken göremediniz mi xD

Neyse şimdilik göremediyseniz bir kaç bölüm sonra görürsünüz o zamanki bahanelerinizi merakla bekliyorum :hhh:
Adamın bilincini/beynini söküp aldılar yapay meyve yedi diye. Yasuei'yu tanıyanlar ölümüne gayet de üzülmüştü halbuki. Bilinçleri yerindeydi. İki olay arasında fark görmek için devletin tüm imkanlarını kullanan Zoro düşmanları.. Bu kadar kasmayın b'oğlum :D Yoksa Zoro sizin de mi aklınızı aldı :fool:

Bir kaç şey daha söyleyeyim de içimde kalmasın;

1-Öncelikle iki adam birbirine tek atıyorsa ikisinin de aynı anda yere düşmesi lazım.

2-Zoro ve Luffy dövüşlerin de; Zoro(Mr1,hacci arlong vs.), Luffy ise bir çok dövüşünde aldıkları onca yaraya rağmen kendilerini bırakmamışlardır. Adamlar tehdit unsuru ortadan kalkınca bayılıyorlar. Luffy'de de bunu çok gördük ama ona gelince; reis kendini bıraktı oluyor ama Zoro yarayı aldıktan sonra Killer'ı indirip sonra Gyukimaru'ya dönüyor ve Gyukimaru eğilip sırıtıyor ve silahı alıp arkasını dönüyor. Zaten son bölümde gördüğümüz gibi Zoro ile Gyukimaru birbirlerini öldürmek ve savaşmak istemiyorlar. Yani Gyukimaru orada Zoro'nun üzerine yürüseydi Zoro düşmeyecekti. Bunu bile bile Zoro'ya laf etmek ama Luffy'e etmemek kötü bir alışkanlık.

3- Kafası gidik Killer diye bir şey yok, gayet kaptanıyla takılıyor hala. He bir şeyler olmuş ama bu da güçsüzlüktür zaten.

Oh rahatladım :D

Aramızda sıra dağlar aramızda denizler :fool:

Beeyleee derken :hmm:

Detayları atlıyorsun. Gyuki olmasaydı açık maçık yoktu. Zoro gayet rahat sıyrılıyordu :gamyon:
Yav önce bir mesaja dikkatli bakın. Adam ">" dememiş. ">>>>>>" demiş. Bu ne demek, Zoro Law ile uğraşmaz bile tek atar geçer demek. E Law'dan daha mütevazi adamlar bile açık bulduğunda yaralayabiliyorsa(ki bu açığı ben Killer yarattı demedim :d) demek ki o kadar fark yok. En fazla diyebileceğin Zoro>Law'dır. Ki buna itirazım yok.
Demek istediğim şey, benim "Zoro> her hangi bir Nova"ya itirazım yok. Ama bu adam Law-Drake-Hawkins gibilerine bu kadar çok fark koymuş olsaydı belli ederdi kendini. En basitinden Hawkins ile cebelleşmezlerdi. Ya da Gyu'nun yarattığı açık olsa da yara almazdı. Mesela Marco gibi birisi hiçbir şekilde yara almazdı. Ya da Kata. Ki ben Zoro'nun tam gücünü göremediğimizi düşünüyorum hala. Ancak bu deveyle pire değil kesinlikle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık