Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:d

En ufak açıkta yara alabiliyorsa-ki yaratan adam allahı şaşmış birisi- demek ki diğer novalara tek atacak seviyede değil. Dediğim bu benim.
En ufak açık kısmı doğru değil işte ben de onu söyledim, bir den fazla saldırı vardı ve birden fazla kişi açık buldum diye saldırdı xD Eee bu çocuk da bir yere kadar ilah :ehe:

O değil de şu Killer vs Zoro muhabbeti ne zaman açılsa aklıma şu yorumlar geliyor ve gülüyorum; "Killer silahını kaybetti o yüzden dezavantajlı duruma düştü" hahahhahaha. Yakında şeyde diyecekler; Zoro adamı kesti o yüzden adam yaralandı ve dezavantajlı duruma düştü ne günlerdi be :D

Killer açık yaratmıyor. Zoronun sırtı gyuuya dönük. Gyuuya görü sırtı açık. Killere verdiği bir açık yok.
Yav önce bir mesaja dikkatli bakın. Adam ">" dememiş. ">>>>>>" demiş. Bu ne demek, Zoro Law ile uğraşmaz bile tek atar geçer demek. E Law'dan daha mütevazi adamlar bile açık bulduğunda yaralayabiliyorsa(ki bu açığı ben Killer yarattı demedim :d) demek ki o kadar fark yok. En fazla diyebileceğin Zoro>Law'dır. Ki buna itirazım yok.

"ki bu açığı ben Killer yarattı demedim."

Kaçmıyor ki vaktini bekliyor. :D
Law kaidoya çizik atamayacak bu kesin. Şuan kaidoya çizik atacak tek kişinin Zoro olduğu kesin. Zoro çizik atmak için de enmaya muhtaç değil. Shusui ile de atar. Enma övülsün diye söylenmiş bir şey. O zaman versinler shutenmaruya enmayı gitsin indirsin kaidouyu. İş kullanıcıda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık