Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Koskoca amiral dediğin tip kafes yok olmayınca süre azalınca tıpış tıpış gitti ittirdi endişelenmeye başladı. :D Luffy zamanında başaramamış olsaydı Doffy'i indirebilse bile buna vakti olmayacaktı.Gidip 30 saniyede tekleyemeyeceğine göre kafes kapanacaktı.Olan dressrosa halkına olacaktı.

Bu yüzden bu adama vasıfsız diyoruz.Halka ihanet etmek böyle birşey.Sen başında böyle yönetici ister misin ?
Adamı amiri bile istemiyor git nerede sabahlarsan sabahla dedi.Elinde kanıt olsa amirallikten de alır.
Abi size kalsa Dof, Fuji’yi yener zaten. Cidden Fuji ciddileşseydi, zaten Luffy tarafından beyinciği dağıtılmış Dof’a, 10 saniye içinde tek atardı Fuji. Tarafsız kalıp Luffy’e güvendi. Güvenmese zaten Dof’un aklını alırdı. Vasıf değil. Kızıl saçlı dangoz gibi “ben kumar oynadım” deseydi, kimse vasıfsız demezdi Fuji’ye. Karakterin farklı bir dünya görüşü var.

Dof'un şeyi anca zavallı Dressrosa halkına ve iyi gönüllü kardeşine, mazlum babasına yeter.

Kata ise tasarım olarak fena olmasa da origin'i dandik, fan boi ve görllerinin gereksiz abarttığı bir kader kurbanı.

İkisi de bir Mihowk değil.

Dof'un şeyi anca zavallı Dressrosa halkına ve iyi gönüllü kardeşine, mazlum babasına yeter.

Kata ise tasarım olarak fena olmasa da origin'i dandik, fan boi ve görllerinin gereksiz abarttığı bir kader kurbanı.

İkisi de bir Mihowk değil.
Mihawk-sama filmde neler yapıyor be :a: Yavaş yavaş herkes No1 olduğunu kabullenecek

Zekasını kullanacak. Law'ın çok işlevsel bir meyvesi var bir kere ve çokta iyi kullanıyor. Doflamingo ile dövüşebilmiş bir adamdan bahsediyoruz. Yenemesede adamı ne hale soktu. Zoro o Gamma Knife'ı yese hayatta kalabilecek mi? Doffy bile organlarını dikmese ölüyordu. Fazla hafife almayın derim Law'ı. Zoro ile arasında uçurum yoktur ama daha güçlüdür bana göre.
Dof ile dövüşemedi. Ölümüne dayak yedi. Zoro o Gamma nayfı yer mi? Ayrıca haki ile durdurulabilir bir şey. Senin mantığınla akainu da herkesi yaksın geçsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık