Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hikayeye katkısı yok şu an. Ölse de olur, ölmese de olur. :bilmem: Ayrıca takılıyorum biraz, ciddiye almaya gerek yok. ;)
Wano için katılırım. Pek bir şey yapmadı henüz. Daha fazla aktif rol almasını beklerdim ben ama sıra gelmiyor bir türlü. Şuan ölse bizimkiler sıkıntı yaşayabilir aslında çünkü plan adamı sonuçta illa kafasında bir şeyler vardır şuan. İşler ters gidebilir yani onu kastediyorum.

Wano için katılırım. Pek bir şey yapmadı henüz. Daha fazla aktif rol almasını beklerdim ben ama sıra gelmiyor bir türlü. Şuan ölse bizimkiler sıkıntı yaşayabilir aslında çünkü plan adamı sonuçta illa kafasında bir şeyler vardır şuan. İşler ters gidebilir yani onu kastediyorum.
Şimdiye kadar sanki yapılan tüm planlara uydular.:D Bu arc zaten bir şey yapmasın. Tayfa öne çıksın artık. Bu arc öne çıkması bile gereksiz Law'ın. Ne bağlantısı var ne de başka şeyi. Tayfasının gözüktüğü paneller hele tam bir zaman kaybı.

Şimdiye kadar sanki yapılan tüm planlara uydular.:D Bu arc zaten bir şey yapmasın. Tayfa öne çıksın artık. Bu arc öne çıkması bile gereksiz Law'ın. Ne bağlantısı var ne de başka şeyi. Tayfasının gözüktüğü paneller hele tam bir zaman kaybı.
Bepoyu geçtim Shachi ve Penguinin, Kid ve Killerdan fazla sahne alması büyük ayıp.

Tayfası çok gereksiz cidden ya, olmasalar da olur hakikaten o kıvamda. Tayfada unutuldu zaten iyice bu arc hepsine şöyle kalifiye sahneler bekliyorum. Law son savaşa kadar aktif olmasa da olur. Ama son savaşta mutlaka onu da çizmesi lazım. Boşuna getirmemiştir buraya. Hem bak Law'da bizim tayfadan sayılır artık adam kaç arctır bizle. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık