Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam dönsün de boş yere duracak o kılıç.Kullanan olmadıktan sonra adam akıllı.Sahibi var iken korumuş şimdi yok o adam.Ama öyle böyle hayata döndü yeni efendisi oldu.Kılıç kıllık yapacak olsa bu zamana yapardı.Samuray ruhlu değil ama yol yordam bilen birisi zoro.Anlatmaya gerek yok.Bırakırsa ryuuma ya ayıp eder wano ya değil.
Gayet mantıklı bir yorumlama. Buna bir itirazda bulanamam.
Yani bulunamazdım.
Ama şu saatten sonra Zoro'nun Shusui'yi kılıç diye taşımaya hakkı yok. Belki sebebi budur diye düşündüm ben de.

Dof'a karşı gerçekten yüksek zorluk verebilirmi sence ? Dof uyanış bile açmamıştı Law'a karşı diye hatırlıyorum.Biliyorum Law iyi durumda değildi ama Dof'un uyanışı açmasıyla beraber Law ezilir diye düşünüyorum ben.
Ben Nova'ların Bonney ve Killer- o da belirsiz- hariç her birinin orta zorluk verebileceğini düşünüyorum Dof'a.

G4 Luffy > %100 Dof > Yıldız Novalar - Zoro-Drake-Kid-Law- Urouge-

diye düşünmekteyim.

Law şu an Dof'la karşılaşsın yine yenemez Dof'u. Elbaf'ta ancak Dof seviyesi olur. Dof'un da sabit bir seviyede kalacağını farz edersek elbette.
Oda eğer okuyucularinin arzularına cevap verirse Dofa amiral bile aldırır. Fanlari çok fazla Dofun.

Sonra Dof'a böyle dediydik diyenler peydah olur. One Piece çok tutarlı bir seri değil

Oda eğer okuyucularinin arzularına cevap verirse Dofa amiral bile aldırır. Fanlari çok fazla Dofun.

Sonra Dof'a böyle dediydik diyenler peydah olur. One Piece çok tutarlı bir seri değil
Bu iş fanla olacaksa Kata'nın Akainu'yu falan indirmesi lazım :D Dof,Kata,Croco daha güçlü bir şekilde dönecek ama buna eminim.

Bu iş fanla olacaksa Kata'nın Akainu'yu falan indirmesi lazım :D Dof,Kata,Croco daha güçlü bir şekilde dönecek ama buna eminim.
Alabasta ve MF Croco olayı beni güç dengesi adına korkutuyor. G4'e delik desik olan adama amiral veya YC1 çekerse bir de o teraneye bak :/

Roger, Reyli, Muhtemelen Oden üstü Gaban, Oden, wonderkid Shanks, Inu ve Neko. Bu kadroyu dizdi herif Rogera. Rakibi BM'nin en güçlü adamları Kata ve Peros o zamanlar muhtemelen, WB'nin Marco falan. :/ Az dengeleri degistiyor gibi.

Ben Nova'ların Bonney ve Killer- o da belirsiz- hariç her birinin orta zorluk verebileceğini düşünüyorum Dof'a.

G4 Luffy > %100 Dof > Yıldız Novalar - Zoro-Drake-Kid-Law- Urouge-

diye düşünmekteyim.
Bege,Killer,Booney falan garanti veremez bana kalırsa.Hawkins ise Law'dan daha güçsüz birisi.Drake,Zoro,Urouge ortadan bile daha fazla zorluk verebilir.Kid ise Doffy'den güçlü bile çıkabilir.Tatlı komutanı yaraladığını söylüyordu kendisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık