Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk'ı çok detaylı anlatacak Oda.Kimdir?neden Shichi olmuş,hayattaki amacı ne ?falan filan işte.
Az mı kaldı yoksa seri sonuna doğru mu anlatır bilemiyorum işte.

Bence Mihawk'ı olabildiğince geç işleyecek maalesef gizem kasıyor ve de biliyordur çok tartışılan biri olduğunu.
Baby 5'a flash çizen Oda Mihawk'a da çizer herhalde :(

Ya o değil Wano'yu gördükten sonra bile hala Mihawk hakkında abuk subuk konuşulmasını anlamıyorum ben. Atıyorum Mihawk 1200'lü bölümlerde işlenecek. O bölüm sayısında işlenen bir karakterden amiral seviyesi çıkmasını falan mı bekliyorlar anlamıyorum. Gerçi hala sağ kol seviyesi falan diyenler vardır da onları kaale bile almamak lazım artık.

Baby 5'a flash çizen Oda Mihawk'a da çizer herhalde :(

Ya o değil Wano'yu gördükten sonra bile hala Mihawk hakkında abuk subuk konuşulmasını anlamıyorum ben. Atıyorum Mihawk 1200'lü bölümlerde işlenecek. O bölüm sayısında işlenen bir karakterden amiral seviyesi çıkmasını falan mı bekliyorlar anlamıyorum. Gerçi hala sağ kol seviyesi falan diyenler vardır da onları kaale bile almamak lazım artık.
Belirli bir yarası yok, kılıcında çentik yok.Rakipsiz kılıç ustası olarak geçiyor.

Bu adamdan,düşük bir seviye beklemek olmaz bence.

Acaba Shusui, Wano'da mı kalmak istiyor?
Bu yüzden mi ikidebir Zoro bunu kaptırıyor? Belki kılıç bunu anlaması için, kendisine yönelen art niyetleri Zoro'nun algılamasını engelliyordur.
"Seninle buraya kadar geldik. Her şey için teşekkür ederim ama artık beni bırakman gerekiyor. Evime dönmek istiyorum." babında bir mesaj vermeye çalışabiliyor olabilir.
Zoro'nun ilgisizliği bile açıklanabilir aslında bu şekilde.

Son düzenleme:
Acaba Shusui, Wano'da mı kalmak istiyor?
Bu yüzden mi ikidebir Zoro bunu kaptırıyor? Belki kılıç bunu anlaması için, kendisine yönelen art niyetleri Zoro'nun algılamasını engelliyordur.
"Seninle buraya kadar geldik. Her şey için teşekkür ederim ama artık beni bırakman gerekiyor. Evime dönmek istiyorum." babında bir mesaj vermeye çalışabiliyor olabilir.
Zoro'nun ilgisizliği bile açıklanabilir aslında bu şekilde.
Adam 1 kere bıraktı 1 nedeni açlık falan dendi diğeri de prenses için.Ayrıca o kılıcın sahibi verdi yeni efendisi sensin dedi.Ryuuma denize doğru fırlatsa ben yok olursam kılıcımda yoktur deseydi zoro brook franky bir şey diyemezdi yapamazdı da.Sahibi vermiş al bunu memleketime götür dememiş ki.Zoro bırakmak zorunda da değil hödük wano lular da sahip çıksaymış ya da arasalarmış.

Adam 1 kere bıraktı 1 nedeni açlık falan dendi diğeri de prenses için.Ayrıca o kılıcın sahibi verdi yeni efendisi sensin dedi.Ryuuma denize doğru fırlatsa ben yok olursam kılıcımda yoktur deseydi zoro brook franky bir şey diyemezdi yapamazdı da.Sahibi vermiş al bunu memleketime götür dememiş ki.Zoro bırakmak zorunda da değil hödük wano lular da sahip çıksaymış ya da arasalarmış.
Hayır. Zoro, Shusui'yi 2 kez elinden kaçırdı. İlkine o kadar takılmıyorum.
Ama 2.de hem elinden kaçırdı, hem de 2 lez boşverdi.
1.de Gyukimaru, kılıcı almış giderken,
2.de yiyip, içip yatarken.

Senin dediklerine bir itirazım yok ama kılıçların sahiplerini seçtiği bir evrendeyiz. Lanetli kılıcın, beğendiği kılıç ustasını kesmeyi tercih etmediği ama yine de tereddüt yaşadığı bir evrendeyiz.
Bu yüzden Shusui'nin de bir iradesi, söz hakkı olduğunu düşünüyorum ben.

Belki de Shusui, Wano'ya dönmek istiyor. Ryuma'nın yaşarken kendini adadığı Wano'yu koruma görevini devam ettirmek istiyor. Wano'ya döndü. Belki memleketini istiyor.

Hayır. Zoro, Shusui'yi 2 kez elinden kaçırdı. İlkine o kadar takılmıyorum.
Ama 2.de hem elinden kaçırdı, hem de 2 lez boşverdi.
1.de Gyukimaru, kılıcı almış giderken,
2.de yiyip, içip yatarken.

Senin dediklerine bir itirazım yok ama kılıçların sahiplerini seçtiği bir evrendeyiz. Lanetli kılıcın, beğendiği kılıç ustasını kesmeyi tercih etmediği ama yine de tereddüt yaşadığı bir evrendeyiz.
Bu yüzden Shusui'nin de bir iradesi, söz hakkı olduğunu düşünüyorum ben.

Belki de Shusui, Wano'ya dönmek istiyor. Ryuma'nın yaşarken kendini adadığı Wano'yu koruma görevini devam ettirmek istiyor. Wano'ya döndü. Belki memleketini istiyor.
Tamam dönsün de boş yere duracak o kılıç.Kullanan olmadıktan sonra adam akıllı.Sahibi var iken korumuş şimdi yok o adam.Ama öyle böyle hayata döndü yeni efendisi oldu.Kılıç kıllık yapacak olsa bu zamana yapardı.Samuray ruhlu değil ama yol yordam bilen birisi zoro.Anlatmaya gerek yok.Bırakırsa ryuuma ya ayıp eder wano ya değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık