Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri abartilacak bir karekter yanliz. Ben en iyi karekterlerden biri olarak dusunuyorum. Bence Katakuri fani olmak ayri bir zevk ya. Gidici ya ona yanarim.:ühü:

Üye silindi 1004

Katakuri abartilacak bir karekter yanliz. Ben en iyi karekterlerden biri olarak dusunuyorum. Bence Katakuri fani olmak ayri bir zevk ya. Gidici ya ona yanarim.:ühü:
Kesinlikle katılıyorum. Adamın özellikleri saymaya başlayınca yol oluyor.

Kata

-Para/Logia meyve
-Üst düzey zırhlanma
-Usta seviye görüş
-Ona bağlı olarak geleceği görme
-Yarı dev sayılır deli gibi fiziksel güç
-Uyanmış meyve
-Kral Haki
-Savaş dehası (Luffy’i çözüp taklit etmesi)

Marco

-Mistik Zoan ve onun özellikleri
-Üst iyi haki kullanıcısı

King

-Antik Zoan
-Bir çeşit devlik
-Ateş filan

Ben
-Shanks’in adamı diye haki master muhtemelen
-Çok zeki adam
-En fazla yukarıdakilerin tarzı bir meyvesi vardır

Yonkoularda bile Kata’daki kadar özellik yok. Adam donatılmış. Oda’nın en büyük günahı Kata’yı Luffy eziğine harcatması oldu.

Kesinlikle katılıyorum. Adamın özellikleri saymaya başlayınca yol oluyor.

Kata

-Para/Logia meyve
-Üst düzey zırhlanma
-Usta seviye görüş
-Ona bağlı olarak geleceği görme
-Yarı dev sayılır deli gibi fiziksel güç
-Uyanmış meyve
-Kral Haki
-Savaş dehası (Luffy’i çözüp taklit etmesi)

Marco

-Mistik Zoan ve onun özellikleri

King

-Antik Zoan
-Bir çeşit devlik
-Ateş filan

Ben
-Shanks’in adamı diye haki master muhtemelen
-Çok zeki adam
-En fazla yukarıdakilerin tarzı bir meyvesi vardır

Yonkoularda bile Kata’daki kadar özellik yok. Adam donatılmış. Oda’nın en büyük günahı Kata’yı Luffy eziğine harcatması oldu.
15 sayı Luffy ile dövüşseler o adamlarla ilgili edineceğimiz bilgiler de say say bitmez zaten. Kata’nın bu konuda diğer sağ kollara göre şansı, Luffy’nin arc sonundaki rakibi olduğu için mangaka tarafından tamamen işlenebilmiş olması bence. :D

Üye silindi 1004

15 sayı Luffy ile dövüşseler o adamlarla ilgili edineceğimiz bilgiler de say say bitmez zaten. Kata’nın bu konuda diğer sağ kollara göre şansı, Luffy’nin arc sonundaki rakibi olduğu için mangaka tarafından tamamen işlenebilmiş olması bence. :D
Olsun Marco’yu da baya biliyoruz. King’i de çözmüş olacağız Wano sonu. Marco’dan yola çıkarsak Kata şeytan gibi kalıyor :hhh:

Luffy ile dövüşmesi şansı olduğu kadar şanssızlığı da aynı zamanda yalnız.Luffy'e kaybetti diye diğer sağ kolları bile görmeden adamı en zayıf sağ kol yapıyorlar :D

Olsun Marco’yu da baya biliyoruz. King’i de çözmüş olacağız Wano sonu. Marco’dan yola çıkarsak Kata şeytan gibi kalıyor :hhh:
Marco dediğin adam, güncel seride gördüğümüz savaş dinamiklerinin esamesinin bile okunmadığı Marineford ark dışında aksiyona girmemiş bir kardeşimiz. Bence ona bir şans daha tanıyıp tekrar sahalara inmesini beklemekte sakınca yok. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık