Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy Marco'dan güçsüz değil benim için.Yeteneklere bakılması gerekiliyor bana kalırsa.Luffy Kata'nın gözlemini aşmak için kendi gözlem kasıp+Snakeman açtı.Marco'ya karşıda Boundman açıp b.haki p.upı alırdı.Yol farklı sadece.
Mesele gücünden çok yetenek farkı. Luffy gibi pili biten ve çok uzun süre yüksek vuruş gücü sergileyemeyen adamlara Marco hard counter. Gözlemi Kata'yı izleyerek geliştirdi ama kendi kendine denese bile bunları yapabilecek çap var Luffy'de. Dediğin gibi de olabilir ama bana göre Marco, o Luffy'e çok fazla gelirdi.

Forum sitesi var korsanfanin yabancı versiyonu
1 oy haklı en sevilen anketi yapmışlar.

Luffy 1, Zoro 2, Katakuri 3 ve Sanji 4. sırada. Listede Luffy ve Zoro olmasına rağmen Katakuriye bu kadar oy verilmesi(bunun anlamı Katakuriyi en sevilen 1. adam olarak düşünmeleri) şaşırttı beni. Katakuri fanlari Luffy ve Zoro fanlarindan tureme diye düşünüyordum. Kendi kitlesi varmış şaşırdım.
Muhtemelen her durumda her türlü Luffy ve Zoro'ya oy atan kör aşık güruh dışında kalan Zoro ve Luffy sevenleri çeşitlilik olsun diye Katakuri demiştir.:bilmem:

Üye silindi 1004

Asıl Marco abartılıyor. Akainu'yu tutamıyor. Çok rahat kelepçe takılıyor. Luffy, Marco'yu tutar kanatlarından parçalar. Garp'ın yumruğunu yeyince yörüngeye oturan Marco, onun torunundan yumruğu yediği gibi tarih tekrar eder.

Çindeki bir popülerlik anketinde bile ilk 20 ye girmişti diye hatırlıyorum Kata için zaten :D
Yalan yok Luffy ile kapışması büyük şans. Elinde ayağında bütün her şeyi döktü. WCI boyunca diğer karakterlerden toplamından net daha iyiydi. Arci cekilebilir yaptı da denilebilir. Karakteri de olunca sevilesi oldu tabii.

Luffy vs Zoro hatsafhada. Mümkün görmüyorum bu dediğini.

Önceki turlar Lawu falan da aldı populerlikte
Adam o arcta yoktu. Geri planda olan yan karakterin değer kaybetmesi normal.
He ikisi kıyaslansa ne olur dersek, olay tamamen güç kıstasına kalıyor. Law'un Dressrosa'daki performansına bakarak çoğunluğun Katakuri'yi seçeceği aşikar. Bence şaşılası bir durum değil.

Rosinante eminim yoktur o listede mesela.:hıh:
(Varsa da, sanmıyorum ama, yok sayılacak bir yerdedir)
Neden? Çünkü unutuluyor, güce bakılıyor falan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık