Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk demedi mi kılıç dediğin demir çubuk, bir önemi yok. Hepsi bir diye. Kılıca anlam yüklemek boşuna. Zoro üç tane sıradan kılıç taksa beline daha güzel bile olur. Onun bunun kılıcı ile olacak iş değil bu :/
Zoro'nun Shusui'yi aldığında neden daha büyük bir saldırı gücü ortaya çıkardığını açıkla o zaman bilelim ? Her kılıç aynıysa neden aynı seriden 3 farklı Kitetsu var ? Enteresan.

Bana soracaksın. :D

Bunu nasıl anladın o dediğimden? Geriliyorsun diyorum daha hala yer arıyorsun sinirlenmeye. Emir mi verdim sandın orada? Sakin ol. :/
Neyse ben diyeceğimi dedim sebebini de söyledim.Yine üstüme alırsam yine yazarım kimseye de sormam. Hayır bu bir manga, yani kurgu. Güzelce tartışalım diyorum ama yok beni bile çileden çıkardınız.

Zoro'nun Shusui'yi aldığında neden daha büyük bir saldırı gücü ortaya çıkardığını açıkla o zaman bilelim ? Her kılıç aynıysa neden aynı seriden 3 farklı Kitetsu var ? Enteresan.
Bunları Oda'ya sor dostum, hepsini dedirten Oda. Madem kılıç ek güç sağlıyor neden Mihawk demir çubuk diye salllıyor? Olay haki, başka bir şey değil bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık