Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte herkes seviyesini belli ediyor. Ben başında dedim herkese saygı duyarım bir manga için laf etmem diye. Ama karaktere değil artık kişilere ve fanlara tahrik ve laf atılıyor yetmiyor adam bir de hakaret ediyor yazık nasıl bir dünya görüşün var senin ya?
Tamam reyiz sakin yav. Bence herkes demek istenileni anladı. Kızışmasın şimdi ortalık.

Oğlum sen bana ikidir nasıl konuşuyorsun lan? İki kişinin muhabbetinden banane. Ben birine yapıyor muyum böyle? O zaman kime laf edliyorsa onu etiketlesinler aralarında iki kişi tartışsın çoğul kullanıp laf atmasınlar. Asıl iki yüzlü sensin birader.
Tek taraflı davranan sensin. Dört beş tane isim sayıp iyice vahşi batıya mı çevirelim forumu? Ben Luffy fanı derken beni mi kadtediyorlar yoksa etmiyorlar mı anlarım. Bir zahmet düşünüver. Bir konuda kaç tane üye belirtiyor sen tek tek yanıt mı veriyorsun da milletten bunu bekliyorsun?

Tek taraflı davranan sensin. Dört beş tane isim sayıp iyice vahşi batıya mı çevirelim forumu? Ben Luffy fanı derken beni mi kadtediyorlar yoksa etmiyorlar mı anlarım. Bir zahmet düşünüver. Bir konuda kaç tane üye belirtiyor sen tek tek yanıt mı veriyorsun da milletten bunu bekliyorsun?
Bak kardeşim bir dönem seninle gayet güzel şakalaşıp konuşuyorduk o zaman da, Luffy konusuna şaka ile karışık bir şey yazdığım da bana yine iki yüzlü dedin. O gün şoka girmiştim ve şimdi de aynısını yapıyorsun. Herkes sorununu kendi arasında halletsin ben kimseye kişisel olarak laf etmiyorum. Sadece manga da ki karaktere laf ediyorum. Ortada bir şey yokken sabahtan beri bak akşam oldu adamlar Zoro fanları da Zoro fanları diye laf ediyorlar. Orada ki beklentiler benim de beklentilerim ayıp denilen bir şey var. Beni kastediyormuş etmiyormuş ben anlıyorum. Adam gelmiş 7-8 kişi var diyor kim o kadar kişi?

Kardeş, benim köpürmemin bir sebebi var. Dediğim gibi; her gün tartışmalar oluyor ama bir şey yazmıyorum. Şimdi yazmamın bir sebebi var. Bir şey var demek ki yani, değil mi? Neyse, çok uzatmayalım. Tepkimi göstermek istedim, gösterdim.
Onu anladım. Ben bu konuda haklı olmadığını söylüyorum sadece. Şimdi isim saymak şu konuşmayı alevlendirmek olur. Bushido'ya direkt olarak DnS ismini vererek bu hatayı bir kere yaptım zaten.

Ama kastedilen hepsi değil zaten. Ben alıntıladıklarımdan, bana cevap atanlardan anlıyorum beni kastediyorlar mı değil mi? Hatta bir başkasının seni kastetmediğini dahi anlıyorum.

Zoro'nun forum anketine göre yüzü aşkın fanı var. Ben Zoro fanları aşırı diyorum. Eğer 180 tane varlarsa 180 tanesini de hedef gösteriyor olabilir miyim? xD

Bak kardeşim bir dönem seninle gayet güzel şakalaşıp konuşuyorduk o zaman da, Luffy konusuna şaka ile karışık bir şey yazdığım da bana yine iki yüzlü dedin. O gün şoka girmiştim ve şimdi de aynısını yapıyorsun. Herkes sorununu kendi arasında halletsin ben kimseye kişisel olarak laf etmiyorum. Sadece manga da ki karaktere laf ediyorum. Ortada bir şey yokken sabahtan beri bak akşam oldu adamlar Zoro fanları da Zoro fanları diye laf ediyorlar. Orada ki beklentiler benim de beklentilerim ayıp denilen bir şey var. Beni kastediyormuş etmiyormuş ben anlıyorum. Adam gelmiş 7-8 kişi var diyor kim o kadar kişi?
Peşine düşme arkadaşım sen ne yapacaksın kim o 7 kişi? Konuşuyorduk evet hala konuşuruz. Geri kalanını diğer arkadaşa da yazdım zaten aynen ne düşünüyorsam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık