Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
??? Anlamadım. :D

Aokiji, mavi sülün
Akainu kızıl köpek gibi Pembe Tavşan, Kahve Domuz hesabı. Amiral adayları olduğu için böyle takma ad kullanmışlar
Amiraller Kappa, Domuz ve Maymun olacaktı demiş ya. Chaton Domuz ve Kizaru maymun olduğuna göre İçinde kappa geçen başka bir amiral tasarlamış olabilir diye düşünüyorum. Ya da daha çizim yapmadan vazgeçmiştir.

Amiraller Kappa, Domuz ve Maymun olacaktı demiş ya. Chaton Domuz ve Kizaru maymun olduğuna göre İçinde kappa geçen başka bir amiral tasarlamış olabilir diye düşünüyorum. Ya da daha çizim yapmadan vazgeçmiştir.
Tasarlanma anlamında diyorsun. Anladım.

Eski üçlü Şeftali Çocuk masalindan Köpek, Maymun ve Sülün diye alındı muhtemelen. Yenisi için ne düşündü bilmiyorum. Belki de Ryo da kappadir :d

Tasarlanma anlamında diyorsun. Anladım.

Eski üçlü Şeftali Çocuk masalindan Köpek, Maymun ve Sülün diye alındı muhtemelen. Yenisi için ne düşündü bilmiyorum. Belki de Ryo da kappadir :d
O zaman Fujitora boşa çıkıyor. Ben bunu Ashura, Kawamatsu ve Denjiro'ya uyarlar belki diye düşünüyorum. Belki.

Bunları Oda'ya sor dostum, hepsini dedirten Oda. Madem kılıç ek güç sağlıyor neden Mihawk demir çubuk diye salllıyor? Olay haki, başka bir şey değil bence.
Olay demir çubuk değil çünkü. Öyle olsa Tb'de Zoro kılıçları için Shuusui karşısında "korkarım ki bu dövüş uzun sürerse kılıçlarım kırılacak" demezdi. O zaman haki mi kullanıyordu iki taraf ? Hayır. Olay kılıç kalitesi. Bir cümleden yola çıkarak 10 tane örneği görmezden gelmek lafı cımbızlamak ya da işine geleni almak oluyor kusura bakma.

Adam mor kaplan. Japon mitolojisinden işte.
Ejderhadaki kaplan.
Ben anlamını biliyorum yahu. Önceden yeni amirallerin lakabı maymun, domuz ve kappa olacakmışta sonrasında değiştirilmiş. Artık şu anki amirallere uyarlanamaz bu, onu söylemeye çalışıyorum.
Ashura Kawamatsu ve Denjiroya köpek sülün maymun uygulansa daha iyiydi. Momotaru masalına daha çok uyardı. Velet Momonosukeye de benziyor.
Daha erken tasarlandıkları için muhtemeldir, lakaplar amirallere gitmiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık