Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ölmesi doğru idi.Potansiyel olarak bir rakipti Luffye.Direk korsankral kanı var adamda ve geri duracak karakterde degildi.Sabonun ise hedefi farklı.O yüzden aradan çıkmaz Sabo seri sonunu gorür.
Haklisin yasasa suan net yonko seviyesi diyebilordim luffy iki yilda bu hale geldiyse ace dusunulmez bence (younko seviye abartidir ciddiye almayin linc yemek istemiyorum)

saboyu seviyorum ama abi tamamen ace havasi vermeye calisiyolar bu kadari biraz fazla bide durmadan arka planda luffy korumasi felan
İyi de karakter olarak benzeşmeleri normal ki. İkisi için de Luffy çok değerli. Birlikte yemin etmişler, birlikte inanmışlar, birlikte karar vermişler.
Karakterleri çok uzak olsa zaten bu kadar güçlü bir bağ kuramazlardı. Ki sizi tam olarak neyin bu kadar rahatsız ettiğini anlamadım.

İyi de karakter olarak benzeşmeleri normal ki. İkisi için de Luffy çok değerli. Birlikte yemin etmişler, birlikte inanmışlar, birlikte karar vermişler.
Karakterleri çok uzak olsa zaten bu kadar güçlü bir bağ kuramazlardı. Ki sizi tam olarak neyin bu kadar rahatsız ettiğini anlamadım.
onda sikintim yok ama bari sabonun meyvesi farkli olsaydi diye dusunuyorum ama oyle dwli gibi arasrirmis biri degil izlerken yaptigim kisisel cikarimlar yani pek ciddiye almasan daha iyi

Ace'in meyve derdinde biri olduğunu düşünmüyorum. O da Luffy gibi meyve başkasına gitsin istemiyor. Luffy de meyvesi olmasaalıp yiyecekti zaten.

Ace'in ölümünün rezilliğini bu şekilde kapamaya çalışmasından ben de rahatsızım. Çok fena harcadı çocuğu.
Ama bu yüzden Sabo'ya da bilenmeyelim bu kadar yahu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık