Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neye niyet, neye kısmet. :bilmem:

Kidd'le kanlıymışız biz. :hoo:

Kidd de Zoro'yu uçurumdan atmış.
Zoro da Buggy ile hayatlarını değişmiş.
Buggy ise Brook ile kanlıymış.
Brook'sa Nami ile kelepçelenmiş.
Nami ise kendi kendine bir adada mahsur kalmış.
Travel the world with NAMİ

Aşık atamayacak adam arkası dönükken saldırı önceliğini amirale vermez öldürme hamlesine devam etmez.Amirale saldırıpta amiralden arkadaş olalım lafları işitmez.Luffy ve mangaka yanıltıyor sizleri.Daha Kata dediğin adamın kafes gibi bir teknik yapabildiği görülmemiş onu geç karşısında king kong gun gibi bir teknik bile kullanılmamış o adamın.Kata aşık atabiliyorsa Doffy de aşık atar merak etme sen.Crocodile mevzusu gibi seviye şaşırması yaşanıyor.
Kuzan'ın Dof'la bir işi yok. Dof da bunun gayet farkında. Kuzan saldırıya devam da etmedi. Tek derdi Smoker'ı rahat bırakması. Dof da Smoker'ı bırakıp döndü gitti. Aşık atabileceği hiçbir özelliği yok. G4'e karşılık dahi veremeyen adam, amirale tehdit olamaz. Kafes tekniği gibi bir tekniği WB de yapamaz. Ne diyelim şimdi :D Böyle argüman olmaz kusura bakma.

O sahne nasıl gösterge yaptırdı bu forumda ya ula ben anlamıyorum ki adam elini cebinden çıkarmadan Doflamingo'yu nefes nefese bıraktı hani Luffy vs Aok'u hatırlasan Aok'un buz parçasından oluşturduğu Luffy parçalamasını da hatırlarsın Doflamingo'ya onu yapması yeterliydi hızlı bir şekilde, asıl iplemeyen kişi Aokiji, Doflamingo veya DS'de ki Luffy, ciddileşen herhangi bir amiralin karşısında Kaido'nun durumuna düşerdi ben o zamanda emindim şimdi daha da eminim. Yanlış anlama sitemim sana değilde birinden çekinmemek ona yakın veya onun ile başa baş dövüşeceğin anlamına gelseydi ohoo.
Ben o zaman forumda nasıl görüldüğünü söyledim. Benim Dof'un yaptığı artistliklere bağışıklığım MF'deki Croco'dan geliyor. Bu tarz karakterlerden gelen tavırları çok önemli görmem. Yapıları böyle.
İlk cümleye geri dönersek, soğuk hava ciğerlere dolunca nefes alması güçleşmiş olabilir :D

Kuzan'ın Dof'la bir işi yok. Dof da bunun gayet farkında. Kuzan saldırıya devam da etmedi. Tek derdi Smoker'ı rahat bırakması. Ki onu da yapıp döndü gitti. Aşık atabileceği hiçbir özelliği yok. G4'e karşılık dahi veremeyen adam, amirale tehdit olamaz. Kafes tekniği gibi bir tekniği WB de yapamaz. Ne diyelim şimdi :D Böyle argüman olmaz kusura bakma.
Yakın güçte iki karakter karşılaştığı zaman öldürmek isteyen taraf bundan zararlı çıkar.Çünkü adam 10 dakikada inmiyorsa uzun bir süre karşına çıkıp onu öldürmene izin vermeyecektir.Kuzan da bunu biliyordu korumaya odaklandı öldürmesine izin vermedi.Durdurmaya oynadı bu yüzden saldırmaya değil.Mevcut filo amiralinin 10 günde aldığı adamı bir anda indirip Smoker’ı öldürebilir diye düşünüyorsan ne bileyim mantığı kenara bırakmak gerekir.Doffy kenara bırakmadı kazancı olmayan bir savaşa girmedi tıpkı Teach gibi gitti.Asıl aptallık günlerini harcayıp dressrosayı law ve luffy ittifakının eline bırakmak olurdu.Senin sorman gereken soru aşık atamayacaksa Kuzan niye ifadesini almadı nereye gidiyorsun diye durdurmadı ? Şu bir gerçek ki buzdan kurtulamayan Jozu dahi bu Kuzan ile aşık atabildi.En son Wb Kuzan’ı bırakıp yanından geçip gidiyordu.Adamın tekniğinden buzu çözüp kurtulmuş Doflamingo’nun aşık atamaması beklenemez bu yüzden.Merak etme Kuzan senden daha hakim seviyelere.Bu forumun sandığı gibi amirallerle önemli korsanlar arasındaki seviye farkları çok fazla değil.Sadece 4 korsanın diğerleriyle arasında ciddi farklar var bu diğerlerinin içerisine denizcilerin büyük bir kısmı da giriyor.Sadece büyük efsaneler ve filo amirali gibi bir rütbeyle aralarında ciddi farklar yoktur.

Yakın güçte iki karakter karşılaştığı zaman öldürmek isteyen taraf bundan zararlı çıkar.Çünkü adam 10 dakikada inmiyorsa uzun bir süre karşına çıkıp onu öldürmene izin vermeyecektir.Kuzan da bunu biliyordu korumaya odaklandı öldürmesine izin vermedi.Durdurmaya oynadı bu yüzden saldırmaya değil.Mevcut filo amiralinin 10 günde aldığı adamı bir anda indirip Smoker’ı öldürebilir diye düşünüyorsan ne bileyim mantığı kenara bırakmak gerekir.Doffy kenara bırakmadı kazancı olmayan bir savaşa girmedi tıpkı Teach gibi gitti.Asıl aptallık günlerini harcayıp dressrosayı law ve luffy ittifakının eline bırakmak olurdu.Senin sorman gereken soru aşık atamayacaksa Kuzan niye ifadesini almadı nereye gidiyorsun diye durdurmadı ? Şu bir gerçek ki buzdan kurtulamayan Jozu dahi bu Kuzan ile aşık atabildi.En son Wb Kuzan’ı bırakıp yanından geçip gidiyordu.Adamın tekniğinden buzu çözüp kurtulmuş Doflamingo’nun aşık atamaması beklenemez bu yüzden.Merak etme Kuzan senden daha hakim seviyelere.Bu forumun sandığı gibi amirallerle önemli korsanlar arasındaki seviye farkları çok fazla değil.Sadece 4 korsanın diğerleriyle arasında ciddi farklar var bu diğerlerinin içerisine denizcilerin büyük bir kısmı da giriyor.Sadece büyük efsaneler ve filo amirali gibi bir rütbeyle aralarında ciddi farklar yoktur.
Katılıyorum. Dof her türlü zararlı çıkardı o savaştan, işine gücüne bakması daha mantıklıydı. Öyle de yaptı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık