Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zayıf yazdığımı hatırlamıyorum ? sadece onun aşılamaması odanın sıvaması bu açık net eğer fujitora o bariyeri "isteyip" aşamıyorsa amiral olarak güçsüzdür böyle olmadığını odanın bunu düşünemediğini söylüyorum
Bu adamın meyvesi sadece sicim üretmesini sağlamıyor. Bu konu akıllarda oturmadan meyvesine olan hakimiyeti de tam olarak algılanamıyor. Ürettiği sicimlere nitelik yükleyebilmek gibi özel bir durumu da var. Yeri gelince katgüt gibi kullanıyor yeni gelinci tomar edip kukla yapıyor yeri gelince de Kuş Kafesi gibi nihai bir teknik için kullanıyor.

Güzel bir tespit ancak plot uğruna saçmalıklar da yapıldı MF'de. Croco'nun muhattap aldığı isimlere bakmak yeterli. Sengoku'nun ise hakkını falan vermedi. Luffy'yi durduramadı yahu. Nereden bakarsan bak saçmalığın daniskasıdır o. Hemen idam platformunda olmasan hadi neyse.

PH sonunda Dof'un amiral seviyesine yakın görülmesi için birkaç gösterge vardı mangada. O zaman forumda mıydın ya da mangayı takip ediyor muydun bilmiyorum. Öncelikle Kuzan'dan çekinmemişti. Kaido'dan it gibi korkan Dof, Kuzan'ı iplemedi. Kalıp savaşmadı tabi ama yakın güçteyseler zaten savaş öyle hemen bitmezdi, iki taraf da zarar ederdi. Hem bir sebepleri yoktu dövüşmek için. Dressrosa'ya geçtik, bu sefer de yeni amiralden zerre çekinmiyordu. Hamle bile yaptılar birbirlerine. E bunun üstüne de özene bezene tanıtılmış tayfasını ve Dof'un tayfa üyelerine güvenini de koyunca beklenti çok artmıştı forumda. Tabi abartanlar oldu. WB'nin tayfasıyla kıyas edildiği bir konu açıldı. WB tayfasını alır falan denildi. Bunda WB tayfasının MF'de birşey göstermemiş/yapamamış olması da var. Gerçi her seferinde amirale karşı oldukları unutuluyor.

Tabi sonra G4'e ezilince Dof, Luffy fanları da coştu. G4 Yonkou yenmek için zaten diyen mi dersin, Luffy WB'yi de inletirdi diyen mi dersin... WCI'da BM'nin ineceğini düşünenler buradan yola çıktı.

Sence böyle yorumlar tek yerden mi çıkıyor? Yoksa bunlar zincirleme mi? Dof'un amiral değilse bile amiralle aşık atabilecek olduğunu düşünenler sadece Dof fanları değildi. Bu düşünce birçok kişiye yansımıştı. Nitekim Luffy'nin G4'le ezmesi üzerine Luffy'ye de biçilen payı görüyorsun.
O sahne nasıl gösterge yaptırdı bu forumda ya ula ben anlamıyorum ki adam elini cebinden çıkarmadan Doflamingo'yu nefes nefese bıraktı hani Luffy vs Aok'u hatırlasan Aok'un buz parçasından oluşturduğu Luffy parçalamasını da hatırlarsın Doflamingo'ya onu yapması yeterliydi hızlı bir şekilde, asıl iplemeyen kişi Aokiji, Doflamingo veya DS'de ki Luffy, ciddileşen herhangi bir amiralin karşısında Kaido'nun durumuna düşerdi ben o zamanda emindim şimdi daha da eminim. Yanlış anlama sitemim sana değilde birinden çekinmemek ona yakın veya onun ile başa baş dövüşeceğin anlamına gelseydi ohoo.

Son düzenleme:
Dof'un Amiral seviyesi gòstergesi Aokiji oldugu halde Smoka'yi oldurme cesareti miydi? Bence orda Aokiji'nin amirallikten istifasi nedeniyle onu dondurmayacaginin sanrisiydi. Yoksa Aokiji onu dondurduktan sonra kafasina bir tekmeyle Doff'un cenazesini tasiyor olurdu Baby Five. Desene Amiral ,Schi tekliyor :Dd

Simdi Aokiji'nin meyvesi " odur budur sudur " yorumlari gormeyiz umarim. Marco için meyve dediģimiz zaman " ama oyle degil " farkli bir karekter olunca "olur olur" çok çelişik.

Son düzenleme:
Kuzan'i takmayan adamin "Seninle isim yok" demesi de ayri bir trajikomik olaydir. :D

Doffy Smoka'ya:
"Her seyi ogrendin,seni oldurmem gerek"
Aokiji geliyor.
"Planlarimi degistirmem lazim"
Seriye yeni baslamis biri simdi bu sozunu tutama nedenini Aokiji'ye baglayip Aokiji>Doffy dese tepki yemez miydi?
Doffy cekinme yigidim. Onu da alirsìn sen aslanim. Yonkou'ya kadar yolun var. :D

Kuzan'i takmayan adamin "Seninle isim yok" demesi de ayri bir trajikomik olaydir. :D

Doffy Smoka'ya:
"Her seyi ogrendin,seni oldurmem gerek"
Aokiji geliyor.
"Planlarimi degistirmem lazim"
Doffy cekinme yigidim. Onu da alirsìn sen aslanim. Yonkou'ya kadar yolun var. :D
Birisi koramiral diğeri emekli amiral. Kurduğun benzerliğin elle tutulur bir tek tarafı bile yok.

Yeri gelince Yonko da Amiral görünce planını değiştirir.

Birisi koramiral diğeri emekli amiral. Kurduğun benzerliğin elle tutulur bir tek tarafı bile yok.

Yeri gelince Yonko da Amiral görünce planını değiştirir.
Benzestirme yapmadim ki. Smoka sadece buz daginin gorunen tarafi. "Smoka'ya vurma cesareti gostergesi ile amirale asik atabilir" yorumu uzerine yazilmis bir mesaj o.

Benzestirme yapmadim ki. Smoka sadece buz daginin gorunen tarafi. "Smoka'ya vurma cesareti gostergesi ile amirale asik atabilir" yorumu uzerine yazilmis bir mesaj o.
E arkasında Kuzan varken yapıyor hareketi. İzleyeceğini düşünerek devam etmemiştir. Bana yol göründü öldürürsem kardır diyerek yelteniyor. Bir atak yiyeceğini biliyor yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık