Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tek meyveli haliyle en güçlü olma ihtimali yoktu.Adam zaten dikkatsiz birisi,Yami ayrıca kendisine büyük bir saldırı gücü vermiyordu.O da bu açığını kapatmak ve savunmasını güçlendirmek için guraya çöktü.
Tek meyveli Teach'in sağ kolları yeneceğini düşünmüyorum ben.
O anki haliyle yenmesi zordu evet buna katılıyorum. Ama ikinci bir meyve yemese bile sadece Yami Yami ile bu adam yonkou olabilirdi yine bugün. Belki daha uzun sürerdi, daha çetrefilli olurdu ve yolun sonunda iki meyveli hali kadar güçlü olmazdı ama yonkou olabilirdi. Ne değişirdi dersen, seri sonu Luffy'nin final boss karşılaşması işi tehlikeye girerdi. Teach yonkou seviyesinin üstüne pek çıkamayacağı için.

İşte hocam onu diyorum ya görmedik. Bu adam WB nin sağkolu. Bir güç skalası olsun bir zahmet. O haldeki Teach nasıl alıyor WB'yi?

Yanlış anlaşılmasın meyve ile daha uzun süre takılsa iyice güçlenir alır derim. Çünkü o haliyle bile yonkou olacak potansiyel vardı adamda.
Zirve savaşında kullanmayip Weevilde kullanirsa teknik meh.

Sağ kollar arası en güçlü olabilir. Meyvesi çok sağlam ve çok iyi kullanıyor. Kendini yeniliyor sürekli .

Lakin sırf meyve ile iş yapıyor. Tam Yami'lik rakip. Bu Yami Teachi sağ kol seviyesi yapmaz.

King kılıç ustası gibi. Katakuri ise yine mızrak kullanimi ve gözlem var. Beckman zaten en avantajlı bu durumda. Lakin Marco. Hayır dostum

Bisentoyu kimin kullandığını unutuyorlar galiba.
Zirve savaşında kullanmayip Weevilde kullanirsa teknik meh.

Sağ kollar arası en güçlü olabilir. Meyvesi çok sağlam ve çok iyi kullanıyor. Kendini yeniliyor sürekli .

Lakin sırf meyve ile iş yapıyor. Tam Yami'lik rakip. Bu Yami Teachi sağ kol seviyesi yapmaz.

King kılıç ustası gibi. Katakuri ise yine mızrak kullanimi ve gözlem var. Beckman zaten en avantajlı bu durumda. Lakin Marco. Hayır dostum
Dediklerinde elbet haklılık payın var fakat Marco'nun saf meyve gücü olduğunu tam olarak bilmiyoruz. Böyle biri Wb'nin sağ kolu olamaz kolay kolay.

Ağlaması bir şey ifade etmiyor ki. Luffy karşısında bile ağlıyordu bu adam.

Fi tarihinde muhtemelen. Zaman belli değil. Muhtemelen Shanks bir Yonkou olarak anılmaya başlamadan önce.
Ace'nin ateşten mızraklarından kaçamıyordu Teach. Katakuri'nin o mızrak darbesinden kaçamazsa büyük ihtimalle ölür diyorum. Çünkü o saldırının verdiği yıkım çok fazla. Direk öldürmeye yönelik bir şey. Luffy kaçarak kurtuluyordu o darbeyi temizinden alsa o da ölürdü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık