Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok trollük olsun diye gurayı alıyor zaten Teach.Baksana tek meyveli bile yonko.
Tek meyveli hali yonkou etmezdi tabi ki ama Gura Gura'yı alması hafif bi "overkill" oldu gerçekten. O haliyle bile yonkou olma potansiyeli vardı ileride, sonra tuttu en güçlü adamın meyvesine çöktü.

Bu arada en başta Yami Teach üzerinden tartıştığınızı ben de yeni fark ettim. Gomen :D

Ki mızrak olayın sırf meyvesiz de savasabilir demek, gözlemi zaten Yami Teach vurabilmesi muallak. WB de bisentosu ile etkisiz hale getiriyor Teachi. Şu an mevcut Marco'nun meyvesiz kaç tekniği var?
Marco hakkında doğru düzgün bir şey görmedik ama yine de yami Teach'i aşar.

Tek meyveli hali yonkou etmezdi tabi ki ama Gura Gura'yı alması hafif bi "overkill" oldu gerçekten. O haliyle bile yonkou olma potansiyeli vardı ileride, sonra tuttu en güçlü adamın meyvesine çöktü.
Tek meyveli haliyle en güçlü olma ihtimali yoktu.Adam zaten dikkatsiz birisi,Yami ayrıca kendisine büyük bir saldırı gücü vermiyordu.O da bu açığını kapatmak ve savunmasını güçlendirmek için guraya çöktü.
Tek meyveli Teach'in sağ kolları yeneceğini düşünmüyorum ben.

Kizaru, Aokiji ve Akainu ile dövüşü gördük. Daha ne? Anka hariç ben pek bir şey göremedim.
Koskoca Beyazsakalın sağ kolu meyveden ibaret olamaz.Çok sağlam bir dayanıklılığı olduğunu gösterdi zaten kelepçeli haldeyken Kizaru'nun ışınlarını yiyip bir şey olmamasıyla.Hakileri de iyidir Marco'nun diye düşünüyorum.

Yami Teach, Katakuri karşısında yenilebilir. Bisento yüzünden düştüğü durum ortada. Katakuri mızrakla çevirmeli hareketini yapıp bir tane vursa, Teach'in direk mefta olma olasılığı var. Katakurideki gözlem de ortada.

Ama Marco'yu falan alır Yami Teach.

Kizaru, Aokiji ve Akainu ile dövüşü gördük. Daha ne? Anka hariç ben pek bir şey göremedim.
İşte hocam onu diyorum ya görmedik. Bu adam WB nin sağkolu. Bir güç skalası olsun bir zahmet. O haldeki Teach nasıl alıyor WB'yi?

Yanlış anlaşılmasın meyve ile daha uzun süre takılsa iyice güçlenir alır derim. Çünkü o haliyle bile yonkou olacak potansiyel vardı adamda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık