Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teach Luffy'den daha dayanıklı değil bence.Kaido'nun darbesiyle WB'nin darbesini eşit tutmak hata bana kalırsa.Ki nerdeyse ölü haldeki bir WB'den yedi o darbeleri de Teach.Shanks'ı ne zaman kestiği de belli değil.Luffy'nin gearsız halinden hızlı olması da bir şeyi değiştirmez.Katakuri Snakeman gibi çok üst düzey hıza sahip bir forma karşı eşit dövüşüp,yumruklarından kaçabilen bir adam.Hız olarak baya avantajlı Teach'e karşı.Gözlemi zaten ayrı.
Wb'den yediği darbe ile Kaido'yu kıyaslamadım yahu. Ki WB'nin ölüsü bile muazzam güçteydi.
Şimdi Shanks kalkıp Wb'yi uyarmaya geldiğinde o yaradan bahsediyorsa çok da güçsüz olduğu zamanlardan kalmamıştır o yara diye düşünüyorum. Gearsız halinden güçlü derken mızrak yediğinde gearsızdı Luffy. 2y öncesinde hakinin işleniş şekli ortada. Kalkıp şimdiki gözlem veya silahlanma ile 2y öncesini kıyaslamak çok sağlıklı gelmiyor bana.

Dragon rüzgarı değil de hava olaylarını kontrol edebiliyor bence.

Belki de hava olaylarını kontrol edebilmesini sağlayan mikro ölçekli bi gücü vardır ama mikro ölçekli etki katlanarak bunları kontrol etmesini sağlıyordur. Mesela Doflamingo nun vücudundan sicim çıkarması gayet basit bişey, bunu kompilike yapan kullanım şekli :S üzerinde çalışması geliştirmesi vs.

Burdan aslında biraz şeye gitmek istedim. Mesela gura gura bence mikro ölçekli bi güçtü ama WB bu meyve ruhunu kendi bedenindeyken geliştirdi ve bu seviyeye getirdi. Sonradan Tiç bu gücü doğrudan WB nin vücudundan alınca direk bu seviyede aldı meyve ruhunu vs. Hatta Bigmom'ın gücü de direk Caramel in bedeninden geçtiği için o da yüksek seviyede geçti vs diye bi an düşündüm ama dedim yazsam saçma olur mu, yazdım, pişman değilim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık