Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tecavüz tek taraflı tutku ise karşılıklıdır zorlama ile olmaz.Oda’nın laflarını eğip bükerek çarpıtmayalım lütfen.:artiz: Bu daha önce de denendi asılsız bir iftira.Doffy şeytani karizmaya sahip herşey olabilir.Olmasa bile aklınca cinselliği kullanıp arkadan bıçaklamak isteyen bir Viola vardı muhtemelen.Kendi isteğiyle yakınlaştı bunu tek çare görüyordu muhtemelen.Fakat Doffy diye hitap olduğuna göre arada bir samimiyet oluşmuş tuzak bile olsa yakınlaşması.Tabii Doffy yer mi bu numaraları yemez ağına düşüren herzamanki gibi o olmuştur adam örümcek gibi.:a:
Valla daha önce ne denendi orasını bilmem. Ben durumu anlatıyorum.
Oda diyor.

"Bu kız bu adamın esiri."
"Adam kıza istediğini yaptırmak için babasını koz olarak kullanıyor."
"Ve ortada shounen seride söylenmeyecek bir durum var. Tutku gibi."

Aslında orada bayağı kıvranmış fire vermemek için. Adam daha ne desin?

İki durum söz konusu; biri senin dediğin gibi kızın adamı kandırmak için bir işler karıştırması (tam senin dediğin gibi olmaz ama başka türlüsü mümkündür, evet), diğeri adamın kızı şantajla kullanması.

Hadi ikinci yanlış diyelim. (Neye göre diyeceğiz tartışılır tabi ama...)

İlk olasılığı hadi bir düşünelim. Violet, Doflamingo'ya yanaştı. Baştan çıkarmaya çalıştı. Doflamingo'nun işine geldi vs vs.
Yalnız şimdiden uyarayım, ablasını öldüren, babasını esir tutan yeğenini çocuk yaşta neredeyse çırılçıplak halde sapıkça bir battle royale'in içine atan adama tutku duyacak kadının aşırı derecede ruh hastası olması gerekir, hiç Doflamingo'nun şeytani karizmasını falan bekleme...

Ortada yine Doflamingo'nun yaptığı bir kullanma durumu var. Kızın elde ettiği hiçbir şey yok. Çünkü sen diyorsun Doflamingo yemez diye.
Ama tutku halen mevcut.
Eee?

Kızın ava giderken avlanmış olması, istemediği bir adamla istemediği bir ilişki yaşamaya zorlandığı gerçeğini değiştiriyor mu?

@Jiso
Ne Cora'sı? Adamın tek yapabildiği Law'ın hayatını kurtarmaktı. :( Doffy öyle mi? Adamları tek tek dersler verdi, tavsiyelerde bulundular, Doffy önüne bir yığın kitap koydu falan. (Ne biçim kitaplar koymuştur kim bilir :S)

Sormama gerek yok. Doffy'nin yetiştirdiği de Doffy'ye benzeyecek elbet. :S

@Jiso
Bence de olsun. Hiç utanmamış da zorla tutkulu şekilde Doffy dedirtmeye. :(
Güzel yerden yakaladın vurmak için ama işe yaramaz yine de.Law ekmek düşmanı olmasa işe yarardı.Ekmek yediği kaba tükürdü kanı bozuk ırz düşmanı olmasa yapmazdı bunu zaten yani Dof ailesinden tamamen farklı :D Bir konuya gir bak Robin tehlikede mesela. :S Doffy’nin işi olmaz böyle şeylerle.Kadın tayfaya kendi girmiş esir değil sonra da Sanji gelince tayfaya ihanet ediyor.Sanji’ye sırnaşıyor hemen sanji gibi Doffy’e de aynını yapmıştır. :)

Yani bir ilişkileri olabilir ki olmuş zaten ben yok mu dedim. Öyle bir anlam çıkarmadım. Hadi diyelim öyle kos koca Rosa da Violet öyle bir şey demedi. Gram ona benzer bir şey duymadım ağzından. Oda sonradan saçma sapan bir açıklama yapmış, onu da yeni duydum sen deyince .s ayrıca gel döv bir de :(
Valla üslubu kırıcı yapan ilk sensin. Ben elimden geldiğince nazik bir şekilde cevap verdim.
Ama durum ortada. Kızın dile getirmemiş olması, Oda'nın yaptığı açıklamayı ortadan kaldırmıyor.
Yani durum bu kardeş. Kalbini kırmak istemezdim ama Doflamingo'nun sapık bir cani olduğu belgeli gerçek. Bence sen duygularını bir gözden geçir. Doflamingo'nun canı cehenneme, sana bir şey olmasın. :utangac:

Ayrıca sen Rosinante'ye laf ettin. O benim kırmızı çizgim. :mincika:

Valla üslubu kırıcı yapan ilk sensin. Ben elimden geldiğince nazik bir şekilde cevap verdim.
Ama durum ortada. Kızın dile getirmemiş olması, Oda'nın yaptığı açıklamayı ortadan kaldırmıyor.
Yani durum bu kardeş. Kalbini kırmak istemezdim ama Doflamingo'nun sapık bir cani olduğu belgeli gerçek. Bence sen duygularını bir gözden geçir. Doflamingo'nun canı cehenneme, sana bir şey olmasın. :utangac:

Ayrıca sen Rosinante'ye laf ettin. O benim kırmızı çizgim. :mincika:
Hahahaaha ya normal yazdım, bir şey demedim ki ama abartıyorsun kendi kendine hikaye yaratmışsın o cümleyide bir yere koymuşsun.

Bu konu daha önce de konuşulmuş ama ben ilk defa duydum. Ben o tutku kelimesinden tecavüz anlamadım.

Valla daha önce ne denendi orasını bilmem. Ben durumu anlatıyorum.
Oda diyor.

"Bu kız bu adamın esiri."
"Adam kıza istediğini yaptırmak için babasını koz olarak kullanıyor."
"Ve ortada shounen seride söylenmeyecek bir durum var. Tutku gibi."

Aslında orada bayağı kıvranmış fire vermemek için. Adam daha ne desin?

İki durum söz konusu; biri senin dediğin gibi kızın adamı kandırmak için bir işler karıştırması (tam senin dediğin gibi olmaz ama başka türlüsü mümkündür, evet), diğeri adamın kızı şantajla kullanması.

Hadi ikinci yanlış diyelim. (Neye göre diyeceğiz tartışılır tabi ama...)

İlk olasılığı hadi bir düşünelim. Violet, Doflamingo'ya yanaştı. Baştan çıkarmaya çalıştı. Doflamingo'nun işine geldi vs vs.
Yalnız şimdiden uyarayım, ablasını öldüren, babasını esir tutan yeğenini çocuk yaşta neredeyse çırılçıplak halde sapıkça bir battle royale'in içine atan adama tutku duyacak kadının aşırı derecede ruh hastası olması gerekir, hiç Doflamingo'nun şeytani karizmasını falan bekleme...

Ortada yine Doflamingo'nun yaptığı bir kullanma durumu var. Kızın elde ettiği hiçbir şey yok. Çünkü sen diyorsun Doflamingo yemez diye.
Ama tutku halen mevcut.
Eee?

Kızın ava giderken avlanmış olması, istemediği bir adamla istemediği bir ilişki yaşamaya zorlandığı gerçeğini değiştiriyor mu?
Sen kafandan bir senaryo yazmışsın esir ne alaka ne esiri kadın kendini tayfaya yamıyor avantaj sağlamak için krala dokunmamalarının öldürmemelerinin sebebi tayfaya girmesi hatrına.Sonra da ihanet ediyor.Esir falan baştan falso yani bunlarla tartışamayız mangada olan birşey değil.

Sen kafandan bir senaryo yazmışsın esir ne alaka ne esiri kadın kendini tayfaya yamıyor avantaj sağlamak için krala dokunmamalarının öldürmemelerinin sebebi tayfaya girmesi hatrına.Sonra da ihanet ediyor.Esir falan baştan falso yani bunlarla tartışamayız mangada olan birşey değil.
La kızın meyvesi yararlı diye işine geliyor Doflamingo'nun. Kız da babasının hayatını bu şekilde kurtarmış oluyor. Ablasını öldürmüşler. Yeğenini bulsalar ne yapacakları belli değil.
Şu kız esir değilse kimdir esir, sorarım. :hıh:

Hahahaaha ya normal yazdım, bir şey demedim ki ama abartıyorsun kendi kendine hikaye yaratmışsın o cümleyide bir yere koymuşsun.

Bu konu daha önce de konuşulmuş ama ben ilk defa duydum. Ben o tutku kelimesinden tecavüz anlamadım.
"Kendinde misin" dedin, daha ne diyecen? :üzgünüm:

Tutku derken cinselliği kast ediyor işte. Kızın rızasının olması da mümkün değil. Adam ablasını öldürmüş, babasını da az kaldın öldürecekmiş de kız zor kurtarmış ellerinden.
E daha ne olsun. Ne hikaye yaratacam. Ben boşlukları dolduruyorum anca.

"Kendinde misin" dedin, daha ne diyecen? :üzgünüm:

Tutku derken cinselliği kast ediyor işte. Kızın rızasının olması da mümkün değil. Adam ablasını öldürmüş, babasını da az kaldın öldürecekmiş de kız zor kurtarmış ellerinden.
E daha ne olsun. Ne hikaye yaratacam. Ben boşlukları dolduruyorum anca.
Yav orda mıydın sen ? :D öyle bir anlatıyorsun ki gözünün önünde oldu sanki :D Viola esir felan değildi ayrıca Rosa da gayet mekanı ve adamları vardı. Aralarında bir anlaşma olmuş belli ki ve Viola hatrına Doffy öldürmemiş babasını felan... Yani Oda aralarında öyle bir mevzu geçti deyince neden tecavüz?? Manga da gösterek arkadaş o zaman FB de arc bitmiş sallayıp duruyor sonra. Fb de geçtim ağzından tek bir kelam yok Violanın.

Yav orda mıydın sen ? :D öyle bir anlatıyorsun ki gözünün önünde oldu sanki :D Viola esir felan değildi ayrıca Rosa da gayet mekanı ve adamları vardı. Aralarında bir anlaşma olmuş belli ki ve Viola hatrına Doffy öldürmemiş babasını felan... Yani Oda aralarında öyle bir mevzu geçti deyince neden tecavüz?? Manga da gösterek arkadaş o zaman FB de arc bitmiş sallayıp duruyor sonra. Fb de geçtim ağzından tek bir kelam yok Violanın.
Oda üstü kapalı veriyor işte. Anlayan anlasın artık diyor işte. Niye zorluyorsun ki. :D

Kızın durumunu anlattım o kadar. Nasıl hala esir değil diyorsunuz :hıh:
Koca adada 4 tane eski krallıktan insan var. Biri ölmüş, ikisi (ki biri daha çocuk bir de) kollezyumda savaşmaya zorlanıyor.
Diğerinin özgür olduğu nereden çıkıyor yahu?
Ki aslında hepsi öldürülecekti de Violet kendini feda edip, idamdan kurtardı.
Yazık la bu kızın dramını görmemeniz... :ühü:

Hem de bir Doflamingo uğruna.
Bir baba katili (kendi babası)
Bir anne katili (Scarlet)
Bir kahraman katili :respect:
Bir çok insan katili...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık