Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda tecavüz mü? Etti dedi ya jsgsjddh abartma bir Oda serisini sadece 10 yaş kitlesi sandığı için emin ol öyle demiştir. :(
Oda aralarında shounen seride söylenemeyecek bir durum olduğunu söylemiş. Tutkudan dem vurmuş.
Bu tutkunun Violet'ten Doflamingo'ya olduğunu sanmıyorsun herhalde.
Ablasını öldüren, babasını koz olarak kullanan, çocuk yeğenini sapık bir ortamda bir başına savaşmaya zorlayan Doflamingo'ya.

Oda daha ne desin?

Yav zaten tecavüz etse kız gurura bağla Doflamingo der. Doffy diyor kız da.

@Notanymore her şeyi başka tarafa çekiyorsun ha. :mincika:
La adam kızı zorluyor işte. İlla dememiz mi lazım.

"Ablanı öldürdüm. Baban elimde. Bak yeğenini kolezyumda kan görmeye aç köpekbalıklarının önünde savaşa sokuyorum. İstediklerimi yapmazsan daha neler neler yaparım." :ehe:

"Bana bundan sonra 'Doffy' diyeceksin. Tutkulu bir şekilde."

Durum bu yani. Aksini ispatlayabilirseniz buyurun.
Ben delilsiz konuşmam. :mincika:

Niye "de get"eyim. Delilse delil işte. Savunacak lafın varsa buyur söyle. Oda diyor yani "Doflamingo, Violet'i burada söyleyemeyeceğim şeylere zorluyor" diyor. Oda da mı "de get"sin?
Yahu nereden çıkardın tecavüzü belki işkence etti .s zincire vurdu nalaka tecavüz? Senin ki kanıt sayılmaz ki Oda bir şeyler söylemiş her yere çekilir o laf şimdi .s ne diyeyim. Açık açık deseymiş madem. :D şu anda yorumlarla Doffy sama tecavüzcü olamaz ayrıca bir sapık arıyorsan Corazandır adam yıllarca susmuş meyvesinin alanına kadınları alıp susturup neler yapmıştır kim bilir? :D @İnari destekle beni xd

Yahu nereden çıkardın tecavüzü belki işkence etti .s zincire vurdu nalaka tecavüz? Senin ki kanıt sayılmaz ki Oda bir şeyler söylemiş her yere çekilir o laf şimdi .s ne diyeyim. Açık açık deseymiş madem. :D şu anda yorumlarla Doffy sama tecavüzcü olamaz ayrıca bir sapık arıyorsan Corazandır adam yıllarca susmuş meyvesinin alanına kadınları alıp susturup neler yapmıştır kim bilir? :D
Ohoooo... Sen yalnız fena çuvallandın.

Kardeş Oda diyor ki; "Söyleyemem. Bu bir shounen seri. Ama işte ortada TUTKU var."

E uzun uzun anlatayım mı sana sevgili Doflamingo-sama'nın kendisine zorla "Doffy" dedirttiği kıza karşı beslediği tutkunun ne anlama geleceğini.

Uzatma la. Adam hem cani, hem sapık. Oda onaylı bilgi bu. Kahraman şehitlerle ilgili fanteziler de kuracaksan artık ohooo...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık