Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şüphelerim yok değil. :oleyo2:

Hizmetçi kıyafetleri...
Nişanlı öldürmeler...

Kıza tek bir lafa bakıyor istediğini yaptırtmak.
"Baby5 bir konuda yardımına ihtiyacım var. Yanıma yanaşsana biraz...:ehe:"

Düşmanı "öl" deyince "işe yaracağım" diye sevinerek intihara kalkışan kız:ühü:, kullanılmaya ne de müsait garibim.

Allah'tan Sai erkenden kızı kaçırdı da kurtardı. Yoksa harcanırdı o da "tutku" dolu Dressrosa'da.
Yav valla içimi kararttın, Müge anlı bu kadar değik yav ne yaşıyorsun sen ? :( Doffy nin karakter profili öyle değil ki ben anlatamıyorum ki .s

Başta konuyu çok umursamadım, hatta dalgasına söylediğim bir şeydi. Madem bu kadar abartıldı ve üstüne gidildi.

Yav bu adamın emrinde çalışan adamlar kundaktaki bebeği öldürmeyi kalkışan tipler. Bu adamlara ailem diyor. Shounen mantalitelerini bir kenara bırakıp düşünüldüğünde bu adam tecavüze karşı ne kadar toplum duyarlılığına sahip olabilir? Canı istediğini yapan bir adam, canı çekerse her türlü boku yer.

Kıza hizmetçi kıyafetleri giydiriyor. Nişanlılarını öldürüyor.
Belki çekirdekten bu iş için yetiştirdi. Kim bilir? :bilmem:

Yav valla içimi kararttın, Müge anlı bu kadar değik yav ne yaşıyorsun sen ? :( Doffy nin karakter profili öyle değil ki ben anlatamıyorum ki .s
Nasılmış onun karakter profili yahu?
Benim gördüğüm onlarca insanı öldürdüğü, işkence ettiği, terör estirdiği vs vs...

Tecavüz tek taraflı tutku ise karşılıklıdır zorlama ile olmaz.Oda’nın laflarını eğip bükerek çarpıtmayalım lütfen.:artiz: Bu daha önce de denendi asılsız bir iftira.Doffy şeytani karizmaya sahip herşey olabilir.Olmasa bile aklınca cinselliği kullanıp arkadan bıçaklamak isteyen bir Viola vardı muhtemelen.Kendi isteğiyle yakınlaştı bunu tek çare görüyordu muhtemelen.Fakat Doffy diye hitap olduğuna göre arada bir samimiyet oluşmuş tuzak bile olsa yakınlaşması.Tabii Doffy yer mi bu numaraları yemez ağına düşüren herzamanki gibi o olmuştur adam örümcek gibi.:a:
Vivre kartlarında bile Voilet için sevgi ve nefret içeren karmaşık bir ilişkisi vardı yazıyordu. :/ Bu arada seri seinen olsa tecavüz edecek kişilerden birisi maalesef tayfadan birisi. ./ Dof gibi istediğini alan birisine laf atmaya gerek yok.

Nasılmış onun karakter profili yahu?
Benim gördüğüm onlarca insanı öldürdüğü, işkence ettiği, terör estirdiği vs vs...
Tamam onlar öyle bir şey yok ama kalkıp ailem dediği birine tecavüz edecek bir profili de yok şimdi.... Bu da baya abartmaya giriyor. Tamam varsayım yapıyorsun da bu ne biçim varsayım. Ben Doffy aman Luffy gibi melek mi diyorum. Kos koca arc geçti yahu nerede böyle bir izlenim aldınız? Tamam zalim,öldürür keser de ona buna tecavüz vb... şeyleri nerede okudunuz gördünüz. Viola olayıda kesin değil. Oda demişmiş. Oda iki gün sonra başka bir şeyde der ki adamın dediği lafı her yere çekersiniz. Illa da bu bu diyorsanız da ne diyeyim.

:hhh:

Vivre kartlarında bile Voilet için sevgi ve nefret içeren karmaşık bir ilişkisi vardı yazıyordu. :/ Bu arada seri seinen olsa tecavüz edecek kişilerden birisi maalesef tayfadan birisi. ./ Dof gibi istediğini alan birisine laf atmaya gerek yok.
Nefretin Violet'ten geldiğine her türlü bahse girerim.

Ve Sanji tecavüzcü profilli biri olsaydı zaten tayfada olmazdı.
Odanın beceriksizliği. Resmen Casanova parodisi yapacam diye yamuk yumuk bir profil çıkarmış.
Bence ona takılacağımıza asıl ortada olana odaklanalım. Çünkü aynen senin dediğin gibi Doflamingo istediğini alan birisi.
Ne olursa olsun.
Nasıl olursa olsun.

Tamam onlar öyle bir şey yok ama kalkıp ailem dediği birine tecavüz edecek bir profili de yok şimdi.... Bu da baya abartmaya giriyor. Tamam varsayım yapıyorsun da bu ne biçim varsayım. Ben Doffy aman Luffy gibi melek mi diyorum. Kos koca arc geçti yahu nerede böyle bir izlenim aldınız? Tamam zalim,öldürür keser de ona buna tecavüz vb... şeyleri nerede okudunuz gördünüz. Viola olayıda kesin değil. Oda demişmiş. Oda iki gün sonra başka bir şeyde der ki adamın dediği lafı her yere çekersiniz. Illa da bu bu diyorsanız da ne diyeyim.
Valla ben orasını bilmem. Öz ailesine de ailem diyordu ama öldürmekten çekinmedi.
Hatta birinin kafasını da kestiydi.
Yani baby5 gözüne güzel göründüyse falan...

Benim şüphelerim var şahsen. Ama benim şüphelerim ayrı konu, Violet'e yaptıkları ayrı konu.

Hem ona sorsan belki de sadece "Basit bir tutku" der yani... :bilmem:

Dof >> Kata bence ama, amaaaaa! Dof gayet tecavüz eder.

Bu adamlar Dof'un ayağı takılıp düştü diye şehirdeki erkek, kadın, çocuk, genç, yaşlı herkesi öldürüyor . Tecavüz mü etmeyecekler?

:hhh:

Nefretin Violet'ten geldiğine her türlü bahse girerim.

Ve Sanji tecavüzcü profilli biri olsaydı zaten tayfada olmazdı.
Odanın beceriksizliği. Resmen Casanova parodisi yapacam diye yamuk yumuk bir profil çıkarmış.
Bence ona takılacağımıza asıl ortada olana odaklanalım. Çünkü aynen senin dediğin gibi Doflamingo istediğini alan birisi.
Ne olursa olsun.
Nasıl olursa olsun.
Hayır, her iki duyguya da Violet sahip. Violet hem sevgi hem de nefret duyuyormuş Doflamingo'ya karşı. Yanlış hatırlamıyorsam böyle olması gerekiyordu. Bulursam atabilirim yazıyı.

Ayrıca Sanji olduğunu nereden çıkardın? :D Bide madem Oda onu öyle yamuk yumuk çiziyor her karakter için bunu dikkate alarak yorumlamak gerek o zaman. :bilmem:

Hayır, her iki duyguya da Violet sahip. Violet hem sevgi hem de nefret duyuyormuş Doflamingo'ya karşı. Yanlış hatırlamıyorsam böyle olması gerekiyordu. Bulursam atabilirim yazıyı.
Bulursan paylaş. Bir de o şekilde değerlendireyim. Şimdi bir şeyler diyesim geldi ama benim her dediğim delilli şeyler olduğundan, delili görmeden demeyeyim.

Ayrıca Sanji olduğunu nereden çıkardın? :D Bide madem Oda onu öyle yamuk yumuk çiziyor her karakter için bunu dikkate alarak yorumlamak gerek o zaman. :bilmem:
Sanji'nin farkı başrol olması. Tayfadan biri olması. Yoksa demezdim öyle. :gamyon:
Ve kıvırma şimdi. Aklında Sanji olduğunu bal gibi ikimiz de biliyoruz.:artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık