Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Boş yapma olum. Her zaman yaptığın gibi Croc'u saçma sapan adamlarla bir tuttuğunuz zamanları aratıp buldurma bana şimdi.
Az bir şeyler ortaya çıkmaya yaklaşınca Croc fanı mı olup kesiliyorsunuz?

Ben ona bir günde fanı oldu demedim zaten takılıyorum sadece. Ona da söyledim iyi şeyler söylüyordun diye ama iyi şeyler söylediği kadar saçma sapan şekilde gömüyordu da bunu da unutmamak gerek. Aksine Dof'u yüceltip duruyordu ve şimdi Croc'u daha önde tuttuğunu söylüyor bu pek inandırıcı değil bana göre. :D

Aynı şekilde sende saçma sapan gömüyorsun.
Güç olarak mı tutuyorum Croc'u Dof'un önünde ?

Aradaki farkı cidden anlatmam mı lazım sana :artiz:

Zoro'yu Ace ile kıyasla Zoro'yu da gömerim, tutup Croc'u Zoro ile kıyaslamışsan gömmüşümdür başka türlü gömmem, ben karakteri 10 yıldır tutuyorum zaten.

Dof'un gücüne iradesine saygım sonsuz ama karakter olarak sevmem, babasını ve kardeşini öldürmeyecekti ne kadar salak olurlarsa olsunlar aile sonuçta, biz WB'den öğreniyoruz bunları :gamyon:

Boş yapma olum. Her zaman yaptığın gibi Croc'u saçma sapan adamlarla bir tuttuğunuz zamanları aratıp buldurma bana şimdi.
Az bir şeyler ortaya çıkmaya yaklaşınca Croc fanı mı olup kesiliyorsunuz?

Ben ona bir günde fanı oldu demedim zaten takılıyorum sadece. Ona da söyledim iyi şeyler söylüyordun diye ama iyi şeyler söylediği kadar saçma sapan şekilde gömüyordu da bunu da unutmamak gerek. Aksine Dof'u yüceltip duruyordu ve şimdi Croc'u daha önde tuttuğunu söylüyor bu pek inandırıcı değil bana göre. :D

Aynı şekilde sende saçma sapan gömüyorsun.
Ne yapayım 10 sene önceki mesajımı mı bulup atayım yoksa sana. :D Vaktim olursa deneyeceğim bir ara.Beni tartışmalarda bu hale getirmeyi başardın öveyim diyorum ama karşıda alıntı sen olunca övemiyorum malesef. :D

Ne yapayım 10 sene önceki mesajımı mı bulup atayım yoksa sana. :D Vaktim olursa deneyeceğim bir ara.Beni tartışmalarda bu hale getirmeyi başardın öveyim diyorum ama karşıda alıntı sen olunca övemiyorum malesef. :D
Akıl var mantık var Croc'u Dof'tan güçlü mü görelim yani seviyoruz diye, ulen Rosa'da Zoro'ya aldırmadık adamı :oleyo2:

Aldırmadın mı? Alır diyordun sen?
Zoro, Dof'u alır mı diyordum :hhh:

He dur bakalım o Luffy'i kovalayan halinden mi bahsediyorsun ? Yada Luffy'nin yaptığı gibi kaçarak saklanarak mı alır demişim :oleyo:

Ben asla Zoro vs Dof olsa, Zoro alır demedim bu kadar net söylüyorum varsa çıkar getir gelecek bölüm Luffy fanlığı yapayım xD

Adil diyorsun da bu adam tek başına Marco ve bir çok tümenin yanında Crocodile gibi sürpriz karakterlere karşı Jinbei ve Luffy'e ulaşıyor. Asıl göz ardı edilmemesi gereken nokta bu. Jinbei elbet normal durumda o kadar kolay almaz o darbeyi ama Akainu'nun karşısında Luffy'i koruyan başka bir Amirerde al olduğunu dusunursen daha rahat koruyabilecegini de tahayyül edebilirsin.
Savaş meydanında geçer gider aralarından.Denizcilerin sayı üstünlüğü var hepsi bir yerden saldırıyor.Akainu daha kolay odaklanır hedefine koruyacak adam odaklanamaz.Issız yerde yapamaz o dediğini akainu durdururlar.
Amiral tabii ki Jinbei'den iyi korur ama ben yumruğu attı direk tekte yakaladı deldi gibi düşünülmesine karşıyım.Jinbei'yi 10 saniyelik edecek kadar güçlü bir adam değildi savaştaki akainu.

Akıl var mantık var Croc'u Dof'tan güçlü mü görelim yani seviyoruz diye, ulen Rosa'da Zoro'ya aldırmadık adamı :oleyo2:
Aynen ama onların mantığı seviyorsan daha güçlü görürsün şeklinde. :/

Güç olarak mı tutuyorum Croc'u Dof'un önünde ?

Aradaki farkı cidden anlatmam mı lazım sana :artiz:

Zoro'yu Ace ile kıyasla Zoro'yu da gömerim, tutup Croc'u Zoro ile kıyaslamışsan gömmüşümdür başka türlü gömmem, ben karakteri 10 yıldır tutuyorum zaten.

Dof'un gücüne iradesine saygım sonsuz ama karakter olarak sevmem, babasını ve kardeşini öldürmeyecekti ne kadar salak olurlarsa olsunlar aile sonuçta, biz WB'den öğreniyoruz bunları :gamyon:
Hayır sevmem dediğin adamı zamanında niye bu kadar övdün onu anlamadım.
WB gibi adamı sevip zamanında Dof övüyor olmak da yakışmıyor :S :D

İster 10 yıl önce ki yorumunu bul ister 15 yıl önce ki arkadaşına attığın mesajları bul bana ne la? :D

Benim dediğim Croc'u saçma sapan sebeplerle gömüyor oluşun, diğer tarafta saçma sapan karakterlerle karşılaştırman. Her bir olayda laf atman vb. Yoksa kimsenin fan olun, olmayın dediğimiz yok. Sadece sözünüzün arkasında durun. Bir gün ''bir şeye yaramaz'' tarzda yorumlar atıp diğer gün ''çok iyi lan bu'' tarzda yorumlar gelince pek hoş olmuyor. Dediğim şey sadece bundan ibaret.

Hayır sevmem dediğin adamı zamanında niye bu kadar övdün onu anlamadım.
WB gibi adamı sevip zamanında Dof övüyor olmak da yakışmıyor :S :D
Harbi Türk Milleti gibisin hiç orta halin yok.

Akainu'yu sence ne kadar seviyorumdur ? Biraz önce üç tane karakteri alır demişim, herhalde çok sevdiğimden övmüyorum adamı değil mi, sevmek farklı bu tür yorumlar farklı.

Uzun hikaye ya. Boşver.

Law'u severim.
Çok güzel bir hikayesi var. Bu yüzden Oda tarafından çok büyük haksızlığa uğradığını düşünüyorum.
O kadar ki bu sayının spoilerları geldiğinde yapılan yorumlardan sonra keyfim iyice kaçmıştı.
İnsanı delirtecek durumda olduğunu söyleyen mi ararsın, herkesin düştüğü duruma acıdığı için ona karşı ateşkes durumunda olduğunu söyleyen mi ararsın, tayfasıyla ilgili çok kötü durumda olduğunu söyleyen mi ararsın.
En son kafamda kurdum kurdum, Kalp korsanları ölüyor sandım. Çok kızdım. Öyleyse eğer Kaido da onu öldürsün kurtulalım, Oda bu adamın hakkını veremeyecek belli diye karar verdim.
O sinirle yataktan kalkıp spoilera bile bakmıştım.

Gerçi gördüğüm spoiler Sanji-Zoro-Hiyori üçgeniydi ama olsun. :hhh:
Biraz kötü durumda olduğu dogrudur. Fakat bence bir anlaşma ile veya olayın yarıda kesilmesi ile kurtulacak.

Akainu'yu tutan marco(?) 10 saniye sonra geriye savruluyor. Ilginç. Iyi bakalim Marco'dan tekme yiyen Kizaru ve Jozu'dan darbe alan(?) Aokiji...

Tüm Wb'nin komutanlarini karsısina alan Aka... Sag kolu takmayan Kizaru ve Aokiji...
Çok ilginç çıkarımlar yalnız :D Sağ kolu takmıyor mu ? Kizaru Marco'ya hiçbir şey yapamamış iken hemde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık