Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabo, Kata ve Marco üçlüsü bir amirale güç yetiremiyorsa Akainu boşuna endişelenmiş öyleyse. Salsaymış Kizaru'yu Wano'ya. Dağıtır gelirmiş.

Umarım bu yorumlar Akainu'nun 2 senede güçlendiği düşünülerek yapılıyordur.Eski haliyle değil.

Zira o 3 isimle aynı anda vs atıp kazanacak sadece yonkolar vardır hani eski gücünü koruduysa belki de garp o kadar.

Akainu'yu tutan marco(?) 10 saniye sonra geriye savruluyor. Ilginç. Iyi bakalim Marco'dan tekme yiyen Kizaru ve Jozu'dan darbe alan(?) Aokiji...

Tüm Wb'nin komutanlarini karsısina alan Aka... Sag kolu takmayan Kizaru ve Aokiji...

Adamına göre muamele derken onu anlamadım. o_O
Uzun hikaye ya. Boşver.

Law'u severim.
Çok güzel bir hikayesi var. Bu yüzden Oda tarafından çok büyük haksızlığa uğradığını düşünüyorum.
O kadar ki bu sayının spoilerları geldiğinde yapılan yorumlardan sonra keyfim iyice kaçmıştı.
İnsanı delirtecek durumda olduğunu söyleyen mi ararsın, herkesin düştüğü duruma acıdığı için ona karşı ateşkes durumunda olduğunu söyleyen mi ararsın, tayfasıyla ilgili çok kötü durumda olduğunu söyleyen mi ararsın.
En son kafamda kurdum kurdum, Kalp korsanları ölüyor sandım. Çok kızdım. Öyleyse eğer Kaido da onu öldürsün kurtulalım, Oda bu adamın hakkını veremeyecek belli diye karar verdim.
O sinirle yataktan kalkıp spoilera bile bakmıştım.

Gerçi gördüğüm spoiler Sanji-Zoro-Hiyori üçgeniydi ama olsun. :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık