Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law'ın tayfayı temizleyip transfer edelim ?

Şu seride olursa göbek atacağım 2 şey varsa... Biri Law'ın tayfaya dahil oluşu diğeri finalde Hancock'un Luffy ile evlenmesidir. :hhh: @Notanymore

@Densetsu no Samurai Okuyucu gözüyle bakıldığı zaman yaklaşık 8-9 senedir Jinbe tayfada bekleniyor. Bu çok uzun bir süre ve dediğin doğru olsa da okuyucunun -en azından benim- canımı sıkıyor. Wano'da bile gelir mi acaba dedirttiriyor. Mom bile gelmişken bu Jinbe geride kalarak ne yaptı, ne oldu?? Gelecekse gelsin artık. :D

Şu seride olursa göbek atacağım 2 şey varsa... Biri Law'ın tayfaya dahil oluşu diğeri finalde Hancock'un Luffy ile evlenmesidir. :hhh: @Notanymore

@Densetsu no Samurai Okuyucu gözüyle bakıldığı zaman yaklaşık 8-9 senedir Jinbe tayfada bekleniyor. Bu çok uzun bir süre ve dediğin doğru olsa da okuyucunun -en azından benim- canımı sıkıyor. Wano'da bile gelir mi acaba dedirttiriyor. Mom bile gelmişken bu Jinbe geride kalarak ne yaptı, ne oldu?? Gelecekse gelsin artık. :D
Hancock, Luffy'nin annesinden yaşlı olabilir :bilmem: Kaç yaşında 40 var mı. Vivi ile evlenir bence.

Doğrudur. Neyse merak etme bu hasret bitecek, patron tayfaya gelecek :D Güç ve tecrübe olarak iyi takviye :good: Her tayfaya lazım cinsten.

Biraz kötü durumda olduğu dogrudur. Fakat bence bir anlaşma ile veya olayın yarıda kesilmesi ile kurtulacak.
Ya adamın durumunu kötü bulmuyorum ben.
Hatta Hawkins'in, Law'dan bu kadar korkuyor olması beni hayalkırıklığına uğratmıştı.
Ama spoilerlara bakmayan biri olarak o yorumları görünce dedim "Herhalde çok kötü bir durumda. Tayfaya bir şey oldu kesin."

Hala da merak ederim, nesini bu kadar büyüttüler diye. :hhh:

Hancock, Luffy'nin annesinden yaşlı olabilir :bilmem: Kaç yaşında 40 var mı. Vivi ile evlenir bence.
Luffy'den büyük falan ama imparotiçe oluşu, Oda'nın Hancock gelinliğini kendi eşinden esinlenmesi, düğün hayalleri, en önemlisi de böyle sert bir kadının Luffy'e aşık oluşu boşa değildir diye düşünüyorum. Luffy istesin Hancock elinden gelse dünyayı yakar. :hhh:

Lafın kısası arada bir sevgi/aşk beklemiyorum ancak kral/kraliçe ünvanı adına birleşebilirler.

Doğrudur. Neyse merak etme bu hasret bitecek, patron tayfaya gelecek :D Güç ve tecrübe olarak iyi takviye :good: Her tayfaya lazım cinsten.
Şuanda bile yokken kritik bir anda gelsin diye son kez yolluyorum gözünü. Yoksa Oda işin cıvığını çıkartacak. :D

Hatta Hawkins'in, Law'dan bu kadar korkuyor olması beni hayalkırıklığına uğratmıştı.
Ama spoilerlara bakmayan biri olarak o yorumları görünce dedim "Herhalde çok kötü bir durumda. Tayfaya bir şey oldu kesin."

Kötü değil mi sence. :oops:
Korkutan Hawkins'in kendine zarar vermesi. Tabi o kadar kolay olmasa gerek buda. :oleyo:

Law'ın sondaki bakışı her şeyi anlatıyor aslında :) Hawkisn de iyi laf koymuş. Law'ın işi gayet zor gözüküyor.

Kötü değil mi sence. :oops:
Korkutan Hawkins'in kendine zarar vermesi. Tabi o kadar kolay olmasa gerek buda. :oleyo:
Law'un orada düşübileceği tek kötü durum Hawkins'in kendini kesmesini önleyememek.
Ama sayıda Law, Hawkins'e "Hala dersini almadın mı?" diyor. Hem de Bepo'nun nerede olduğunu bilmiyorken. (Yani istese bile shambles'la kaçıp kurtulabileceği bir durumda değil.)
Bu durumda kaçma ile ilgili değil, dövüşle ilgili konuşuyor.
Demek ki Hawkins'in meyve yeteneğini bastırabiliyor. Bu yüzden tayfasının çok ciddi tehlikede olduğunu düşünmüyorum.

He Hawkins kendini keserse ne olur?
Muhtemelen, Law'un daha çabuk ve hızlı davranması gerekecektir. Belki 3lü biraz zarar görür. Ya da birazdan fazla.
Ama bu da bana pek olası gelmiyor çünkü Hawkins'i çok ezik gösterir o zaman da.

Yani arada fark olmasını, hatta (hala inanamıyorum ama) Hawkins'in Law'dan korkmasını da anlarım ama bu adam da bir süpernova ve bir tayfası vardı. Bu kadar ezik ve karaktersiz olamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık