Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ödüllerin yaptiklari sivil katliamlari veya karistiklari olaylara gore verildigini bilmeyen bazi manga cahilleri yine atip tutmuş buralarda.Katakuriyi kücümseyen adamlar fanı olduklari adamin picayi kesmesine mi sevinecekler yoksa killeri kesmesine mi?(kesin bu sahnelere bayilmislardir zoro gibi:fool:) big mom korsanlari kaido korsanlari kadar cok olaya karismamis olabilir ama ödüle bakip kim diyebilir queen yada jack katadan üstündür diye? O zaman şimdi diyoruz ki sanji zorodan üstündür cunku odulu daha fazla ustelik 1 arc kadar uzaginda kalir zoro sanjiden bu benim degil malum zoro faninin sacma iddalarinin sonucuna gore ortaya cikan gercektir.

Ödüllerin yaptiklari sivil katliamlari veya karistiklari olaylara gore verildigini bilmeyen bazi manga cahilleri yine atip tutmuş buralarda.Katakuriyi kücümseyen adamlar fanı olduklari adamin picayi kesmesine mi sevinecekler yoksa killeri kesmesine mi?(kesin bu sahnelere bayilmislardir zoro gibi:fool:) big mom korsanlari kaido korsanlari kadar cok olaya karismamis olabilir ama ödüle bakip kim diyebilir queen yada jack katadan üstündür diye? O zaman şimdi diyoruz ki sanji zorodan üstündür cunku odulu daha fazla ustelik 1 arc kadar uzaginda kalir zoro sanjiden bu benim degil malum zoro faninin sacma iddalarinin sonucuna gore ortaya cikan gercektir.
Ben Zoro fanı değilim

Ama sen direk Bm ve tayfası fanısın.

Gerçekleri görün artık Smoothie falan Queen'den güçlü değil, hayalleri bırakın. Queen'i indirmek için bile gelen kişi direk Yonkou'nun kendisi çünkü.

Edit : Hasırşapka tayfası 2 yıl boyunca ortalıkta gözükmüyordu, maceraları durmuştu ve diğer süpernovalar gibi gelişimlerini tamamlamış değillerdi. Hepsi yonkou'ların hizmetkarı olmuş zaten hemen hemen.

Hasırşapkaların ödülleri oturmuş ödül değil, kıstas alamayız. Zoro ve Sanji'yi orada kıyaslaman mantıksız yani bu yüzden.

Ben Zoro fanı değilim

Ama sen direk Bm ve tayfası fanısın.

Gerçekleri görün artık Smoothie falan Queen'den güçlü değil, hayalleri bırakın. Queen'i indirmek için bile gelen kişi direk Yonkou'nun kendisi çünkü.
Ben mi bm ve tayfasinin faniyim?Ustelik ben senden bahsetmedim bahsettigim kisiyi ariyorsan bir iki sayfa geride yazdigi katakurui cikarimina bakabilirsin.Smoothiden bahsetmedim bile onu nerden cikardin neyini gordum ki neyini bahsedeyim onun?Mevzu katakurinin ödülüne gore jack veya queen ile kiyaslanmasidir bilmem anlatabildim mi? Queeni indirmek icin big mom mi geldi?sKendi iradesiyle amaci sadece onu indirmek mi yani?koskoca kaido varken big mom quuen indirmek icin hapishaneye geliyor vay bee:hhh:O zaman luffyi indirmek icin adaya gelen big mom ve tayfasi var o zaman luffy > big mom korsanlari mi dicez

Odul uzerinden her seyi ortaya cikaricaksak gucu de bir kenara atip herkes odul uzerinden yorumlayabilir bu konuyu. Yani niye tum genel kistaslar yok sayilip sadece tek kistas uzerinden bir sey aramaya calisiyoruz?
Ödülünün yüksek olması ilk intiba olarak gücüne yapılan bir vurgudur. Op serisinde hep bu şekilde kullanıldı. Özellikle komutanların tanıtılmasında etkisini daha fazla hissettik. Haklısındır direk kıyas için uygun olmayabilir, en azından aynı klasmandaki kişilerin gücünü kıyas etmek için yapılabilir. Ayrıca sırf yıkıp, yıkma olarak görülmemeli. Komutan olan veya belli isme sahip olan birisi gidip bir köyü yaktığı için ödülünü yükseltmezler herhalde. Daha kayda değer iş yapması gerekiyor ismi yükseldikçe. Bu yüzden belli seviyeye geldikten sonra yaptığın işlerin büyüklüğü ve zorluğu da artmalı. O yüzden ödüllerin güce olan vurgusu yadsınamaz. Bir kaç istisna da durumu bozmaz.

Bir tarafta eski filo amirali ve amiral olan gemiye saldıran,tek başına Zou'yu basan Jack,Big Mom görünce atarlanan Queen,diğer tarafta hükümetin daha yüzünü bilmediği Cracker.Her şey ortada gayet.

Bir tarafta eski filo amirali ve amiral olan gemiye saldıran,tek başına Zou'yu basan Jack,Big Mom görünce atarlanan Queen,diğer tarafta hükümetin daha yüzünü bilmediği Cracker.Her şey ortada gayet.
Bu Cracker'ın güçlü birisiyle savaşmadığını gösterir. :D Luffy yetti çünkü gerçek gücünü göstermek için. O Luffy'den de güçlü bir çok karakter vardı.

O zaman ne diyoruz bir tarafta big mom ve kaidoyu karsina alip atarlanan luffy bir tarafta queen king vs.Hersey ortada.benim soyledigim ne kadar mantikliysa seninkide o kadar mantikli iste

Bu Cracker'ın güçlü birisiyle savaşmadığını gösterir. :D Luffy yetti çünkü gerçek gücünü göstermek için. O Luffy'den de güçlü bir çok karakter vardı.
Bu Cracker'ın Jack kadar aktif olmadığını da gösterir yalnız :D Adamın bisküvi askerini gerçek sanıp ödül vermişler yahu :D Jack kadar aktif olmadığı halde 860 milyon almış yani adam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık