Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok iddalıyız.Kata'nın King ve Queen'den güçsüz çıkmasına imkan yok.Cracker'ı yenebileceği bile belli olmayan adamın 1 milyar ödülü var o tayfada :D Luffy'nin arc sonu rakibi>Zoro'nun arc sonu rakibi.
Queen düşük ihtimal bence de ama King farklı ;)

Şimdi tabi ki Luffy'nin arc sonu rakibi>Zoro'nun arc sonu rakibi. Lakin burda önemli olan Luffy'nin arc sonu rakibini nasıl alacağı. 2 vs. 1 mi, 3 vs. 1 mi, Kaido'ya handikap mı, handikap+2 vs. 1 mi falan fıstık. Luffy'nin doğru düzgün, hakkıyla aldığı, torpilin ya da saçmalığın dönmediği bir dövüşü olmadığı düşünülürse Luffy'nin arc sonu rakibi>Zoro'nun arc sonu rakibi mantığı kafadan yatıyor zaten de yine bir ümit bekleyin. Benim için bu dövüş de hazin ve hüsran bir sonla bitecek; o kesin. Hee Zoro gelir Kaido'nun kafayı keserse o başka :D

Queen düşük ihtimal bence de ama King farklı ;)

Şimdi tabi ki Luffy'nin arc sonu rakibi>Zoro'nun arc sonu rakibi. Lakin burda önemli olan Luffy'nin arc sonu rakibini nasıl alacağı. 2 vs. 1 mi, 3 vs. 1 mi, Kaido'ya handikap mı, handikap+2 vs. 1 mi falan fıstık. Luffy'nin doğru düzgün, hakkıyla aldığı, torpilin ya da saçmalığın dönmediği bir dövüşü olmadığı düşünülürse Luffy'nin arc sonu rakibi>Zoro'nun arc sonu rakibi mantığı kafadan yatıyor zaten de yine bir ümit bekleyin. Benim için bu dövüş de hazin ve hüsran bir sonla bitecek; o kesin. Hee Zoro gelir Kaido'nun kafayı keserse o başka :D
Kaido'dan bahsetmemiştim orda.Kata-King kıyası için demiştim.King ile Queen bayağı yakın çıkacak bence. Ödülü 1.330 civarı çıkacak gibi düşünüyorum.

King'in ödülü 1.330 çıkarsa Zoro ve Sanji'nin onları yeneceği kesinleşir bence. 320-330 çünkü, tek fark yerleri değişik.

Oda sever böyle akıl oyunların :D

Kaido'dan bahsetmemiştim orda.Kata-King kıyası için demiştim.King ile Queen bayağı yakın çıkacak bence. Ödülü 1.330 civarı çıkacak gibi düşünüyorum.
Yetenek ve güce bakılması lazım. Ödüllerin aynı ya da yakın olmaları çok bir şey ifade etmez. Misal Zoro 320, Cavendish 330'du sanırım. Ama kim Cavendish daha güçlü der ? Ya da.. Zoro 320, Sanji 330. Kim Sanji daha güçlü der ? Eğer Queen 1.320, King 1.330 çıkarsa King kafadan güçlüdür. Zira sağ kolların her zaman özel bir yeri ve özel güçleri vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık