Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Feng shen ji'ye başladım. Bir kaç güne seriyi bitirmiş olacağım. Ben yokken bazı arkadaşlar coşmuşlar gene. Dönüşümü bekleyin Zoro fanları. Safları sıkı tutun.

Felç yine iyi bir anda 80 yaşına zıplayabilirdi de :bilmem:

---------------------------------------------------------------------------------------

Cidden büyük dayanıklı Luffy kaç gün aç kaldı da o hale geldi, Zoro'nun en az 10 katı açlığa dayanmış olmalı ve açlık hiç önemli bir şey değilmiş daha iyi anladım bu kareyle :good:

Zoro ne kadar aç kaldı net bir bilgimiz var mı?

Açlık birini güçten düşürüyorsa aha bu Luffy gibi olmalı. Zoro'nun maşallahı vardı.

Felç yine iyi bir anda 80 yaşına zıplayabilirdi de :bilmem:

---------------------------------------------------------------------------------------

Cidden büyük dayanıklı Luffy kaç gün aç kaldı da o hale geldi, Zoro'nun en az 10 katı açlığa dayanmış olmalı ve açlık hiç önemli bir şey değilmiş daha iyi anladım bu kareyle :good:

Orda Sanji demiyor mu yahu?:hoo:

Luffy 80 yaşına da gelse nakamasını terk etmez. :mincika:

Orda Sanji demiyor mu yahu?:hoo:

Luffy 80 yaşına da gelse nakamasını terk etmez. :mincika:
He Sanji diyor orada ben Teşekkür ediyorum xD

Zoro ne kadar aç kaldı net bir bilgimiz var mı?

Açlık birini güçten düşürüyorsa aha bu Luffy gibi olmalı. Zoro'nun maşallahı vardı.
Beş ile altı gün gibi bir şey diyenler var ben tam bilmiyorum.

Top kek adası bir hafta sürdü mü ? Tamamını toplasak ? Luffy açlıkla sağlam baş ediyor çok dayanıklı çocuk :gamyon:

He Sanji diyor orada ben Teşekkür ediyorum xD

Beş ile altı gün gibi bir şey diyenler var ben tam bilmiyorum.

Top kek adası bir hafta sürdü mü ? Tamamını toplasak ? Luffy açlıkla sağlam baş ediyor çok dayanıklı çocuk :gamyon:
Bir aileye 5 yıl yetecek kadar enerjiyi harcadı tosunum. Yattığı yerden yakmadı ya o enerjiyi. :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık