Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
belkı uyanısı hakıyle bırlestırıp bısey yapar zemını lastık gıbı uzatır hakıyle sertlestırıp vurur felan belkı
Zemini lastik gibi kullanması saçma olur bence. Sonuçta logialar gibi kontrol etmiyor onu veya Doflamingo gibi. Sadece kendi bedeni lastik gibi yani lastik üzerinde bir kontrolü yok.

E Zoro'da felç oldu ama. :bilmem:
Ne güzel felç oldu o öyle ya xD Önce kendini felç edeni indirip sonra diğerinin gitmesini bekliyor, Reis'in felçliği bile zamanını bekliyor, sırasını bekliyor :hhh:

@Alpamis seninki kaç günlük açlıkla bu hale geldi anlat bakalım var mı Zoro'nun aç kaldığı gün kadar :hhh:

Aman açmayabilirsin +15 bu.

Bunu git bir de ona kılıcını emanet eden Ryuma'ya söyle.
Shusui'yi almadan yıkıldı ya, benim için bitmiştir. :hıh:
Hatun var yanında, eleman olmuş yaş 22, yani normal böyle bir şey.

Hem baksana dayanıklı diye ötüp durulan adamı, dövmeye bile gerek yok ne hale gelmiş xD Belki Zoro kadar aç bile kalmadı orada, her türlü Reis farkını koymuş xD

Hatun var yanında, eleman olmuş yaş 22, yani normal böyle bir şey.

Hem baksana dayanıklı diye ötüp durulan adamı, dövmeye bile gerek yok ne hale gelmiş xD Belki Zoro kadar aç bile kalmadı orada, her türlü Reis farkını koymuş xD
Ben Luffy'yi bilmem.
Adamı savunmak için başkalarıyla da kıyaslamayın ikide bir.
Shusui yaban ellerde aç mı açıkta mı belli değil :ühü:, Zoro kıza yürüyecem diye "ay bana bir şeyler oluyor."

Kabul etmiyorum. :hıh:
Zoro o yarayla felç olmuştur ve Shusui'yi kaderine terk etmiştir.

Ben Luffy'yi bilmem.
Adamı savunmak için başkalarıyla da kıyaslamayın ikide bir.
Shusui yaban ellerde aç mı açıkta mı belli değil :ühü:, Zoro kıza yürüyecem diye "ay bana bir şeyler oluyor."

Kabul etmiyorum. :hıh:
Zoro o yarayla felç olmuştur ve Shusui'yi kaderine terk etmiştir.
Felç yine iyi bir anda 80 yaşına zıplayabilirdi de :bilmem:

---------------------------------------------------------------------------------------

Cidden büyük dayanıklı Luffy kaç gün aç kaldı da o hale geldi, Zoro'nun en az 10 katı açlığa dayanmış olmalı ve açlık hiç önemli bir şey değilmiş daha iyi anladım bu kareyle :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık