Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Smoothie'nin silahlanmasının şuan ki Zoro'dan düşük olabilme ihtimali bile bana garip geliyor açıkçası :D Bu kadının olayı kılıç ustalığı+haki+meyveyken muhtemelen bide.Smoothie'nin boyutunu artırması hareket hızı için iyi olmayabilir ama attığı slashların boyutunun ne kadar arttığını söylememe gerek yok sanırım.Fiziksel gücü de oldukça artıyor büyüdükçe.Ayrıca dediğim gibi oldukça sakat bir meyvesi var.Saldırı gücünün de Jack,Cracker,Zoro gibi adamlardan daha üstün olduğu tartışmasız bir şey benim için.Zoro'nun p.upsuz yenebileceğini sanmıyorum.Smoothie yıkımcılardan biriyle dövüşürse daha iyi anlarız tabi :D

Kılıç, bir kılıç ustasının 1. önceliği olmalı. Meyve+Kılıç ustalığı olan bir kılıç ustasının kılıç ustalığı(teknik çeşitliliği, teknik seviyesi vs.) sadece kılıç ustalığı olan bir kılıç ustasından geridedir. Bu anlamda Zoro kılıç ustalığı olarak Smoothie'nin önündedir.

Haki meselesi. Şu an Smoothie'nin silahlanmasının Zoro'dan iyi olduğunu iddia etmenin tek sebebi Zoro'nun Yk2 seviyesinde olmadığını düşünmen. Ama Zoro'nun haki konusundaki felsefesini unutuyorsun..

Jack ve Cracker'in saldırı gücü çok ön planda değil zaten. Bunlar savunma ve dayanıklılık olarak ön plana çıkan karakterler. Buna binaen Zoro'yla karşılaştırılmaları zaten doğru olmaz.

İçinden geçecek Reis, sonra buralar hep bahane kaynayacak :hhh:

İlkini ben uydurayım Kaido çok içmişti o yüzden oldu :artiz:
Peki baltayı taşa vurduğunda oluşan ağır geri tepme ve titreme misali Zoro da vurur ve kendisi zarar görürse, ya da bayılırsa(!) senin bahanen ne olacak reddi? :rolleyes: "Garnı aç garnı!" mı diyeceksin yoksa? xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık