Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abartıyor dediğimiz zaman demediğinizi bırakmiyorsunuz. Bu adam abartmanın cisimleşmiş halidir. Başka açiklamasi olamaz. Luffy bile daha adam akıllı Yk3 seviyesini Zar zor alırken bizim yesil gidecek Yk2'i gule oynaya alacak. Ha ha diye guluyorum. Yani abartmanın bir sinırı olmalı artık.

Su olaya ispatlama ve arguman sunmasi demek bu adam simdi Yonkou seviyesidir dese onu da ispatlamaya calisacaktir demek. Te allam.

Kabak tadı vermeye başladı. Şu güç dengesi yorumlamasina bir kisitlama getirilmeli. Onune gelen herkes sevdigi karekteri one koyuyor. Sonra vay efendim niye "elde edilen veri" çöpe gidiyor diye dert yaniyoruz.

Bir de iradeye deginmek istiyorum. Her seye irade argumanini sunmak cokca kafada soru isaretleri barindiriyor. Simdi ben Luffy'nin timeskip oncesi halini baz alirsak Katakuri'yi irade sayesinde alir desem ve ortaya irade argumanini sunsam yine ispatlamis olmaz miyim?

Bir arguman uzerinden "Amerika'yı tekrar keşfetmeye gerek yok"

Tekrarlayacagim ama su guc dengesi yorumlari Arc bitine kadar yasaklanmali. Onune gelen bir guc dengesi koyuyor.

Son düzenleme:
Anlamıyorlar bunlar bizi. :ühü:

Page One > Smoothie falan mı görülüyor acep? :(
Ödülden dolayı Queen>Kata görülüyor.Bunlar ne ki ? Şu Oda Smoothie'nin gücünü gösterirde millet BM tayfasını küçümsemeyi bırakır umarım.BM en zayıf yonko,Kata en zayıf sağ kol,Smoothie en zayıf 2.komutan,Cracker en zayıf 3.adam diye düşünülüyor.

Ödülden dolayı Queen>Kata görülüyor.Bunlar ne ki ? Şu Oda Smoothie'nin gücünü gösterirde millet BM tayfasını küçümsemeyi bırakır umarım.BM en zayıf yonko,Kata en zayıf sağ kol,Smoothie en zayıf 2.komutan,Cracker en zayıf 3.adam diye düşünülüyor.
Düşünsünler bakalım :a:

Smoothieyi geçtim. Cracker vs Zoro. Cracker'in ana bedenini nasıl bulacak, nasıl saatlerce dovusecek ve ıslak bisküvi olmadan nasıl alacak 3. komutan acep.

Hani Luffy biskuvileri yedi, ona öyle saçma mevzu var. Zoro'nun Crackeri almasının bana bir yolunu söylesinler tamam Smoothie'yi alır diyeyim :(

BM tayfası zayıf değil, BM de en zayıf değil. Bu arc belli olur az çok

Ben sana diyim. Bu kadında boyut artırmaya bağlı fiziksel güç iyidir. Lakin mesele boyutsa Zoro buna güler geçer. Ya da keser geçer. Misal:

:ehe:

O yüzden Smoothie, Zoro'yla boyutunu büyütüp dövüşmemeli. Kolay hedef olur; hata yapar. Kılıç dövüşleri de hata kabul etmez. O konuda esnek değildir. O yüzden Zoro için bu bir avantaj olur.

Zoro için 2. avantaj ise söz konusu fiziksel mücadele ise bu adamı geri vites yaptıramazsın. Smoothie o mücadeleyi de kaybeder.

Peki Smoothie normal boyutlarda dövüşse ne olur ? Bu kadının meyvesi zaten boyut ve fiziksel gücü büyütüp dövüşmek üzerine. Dolayısıyla hakisi ön planda değil. Zaten çevik birine hiç benzemiyor. Bu noktada da Zoro'nun silahlanması Smoothie'yi aşar ve Smoothie yine nalları diker :)

Bir karaktere sırf konumundan ötürü silahlanma hakisi iyidir demek yerine, her daim silahlanma konusunda ön plana çıkmış ve serinin en iyi silahlanma hakisine sahip olması yönünde altyapı sahibi olan karakterin silahlanması daha iyi demek daha makbuldür bence.

Smoothie'nin Zoro'dan iyi olduğu alanlardan ziyade Zoro'nun Smoothie'den daha iyi olduğu alanlar daha fazladır. Avantaj Zoro'da :good:
Smoothie'nin silahlanmasının şuan ki Zoro'dan düşük olabilme ihtimali bile bana garip geliyor açıkçası :D Bu kadının olayı kılıç ustalığı+haki+meyveyken muhtemelen bide.Smoothie'nin boyutunu artırması hareket hızı için iyi olmayabilir ama attığı slashların boyutunun ne kadar arttığını söylememe gerek yok sanırım.Fiziksel gücü de oldukça artıyor büyüdükçe.Ayrıca dediğim gibi oldukça sakat bir meyvesi var.Saldırı gücünün de Jack,Cracker,Zoro gibi adamlardan daha üstün olduğu tartışmasız bir şey benim için.Zoro'nun p.upsuz yenebileceğini sanmıyorum.Smoothie yıkımcılardan biriyle dövüşürse daha iyi anlarız tabi :D

Smoothieyi geçtim. Cracker vs Zoro. Cracker'in ana bedenini nasıl bulacak, nasıl saatlerce dovusecek ve ıslak bisküvi olmadan nasıl alacak 3. komutan acep.

Hani Luffy biskuvileri yedi, ona öyle saçma mevzu var. Zoro'nun Crackeri almasının bana bir yolunu söylesinler tamam Smoothie'yi alır diyeyim :(

Şu sözü yeter. Bisküviyi aşması için. :bilmem:

O değil 3.adamlardan gidersek Jack'in Cracker'ı yenebileceğini bile düşünmüyorum.Luffy bile g4 le yenemedi Cracker'ı.Jack'te ne g4 hızı ne de gücü var.

Şu sözü yeter. Bisküviyi aşması için. :bilmem:

Kukla değil mi zaten biskuviler. Klon yapıyor zaten bol bol. Onu kirsa yenisi var.

Hani Zoroyu geçtim Jack de alamaz Crackeri. Cracker en zayıf komutan 3 değil yani

O değil 3.adamlardan gidersek Jack'in Cracker'ı yenebileceğini bile düşünmüyorum.Luffy bile g4 le yenemedi Cracker'ı.Jack'te ne g4 hızı ne de gücü var.
Katılıyorum. Jack'in Crackeri almasının yolu yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık