Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Someone asked to the Spanish Translator "Of all Wano, would this be one of the best chapters?"
The Spanish Translator said this: "I don't know because there's still a lot of chapters, but it's pretty high, yes."
Takipci mi kasiyor napiyor bu?

Big Mom hapishaneye gelmesi, nova vs bizimkiler olursa aynı bölüm anca bu adar ovulur. Sanırım bu oluyor

Bunlar belirsiz konular. Big Mom hamile diye bile savaşmamış olabilir. Almış gitmiş.

TEK gerçek ne biliyor musun? WB'nin yıllar sonrasında Shanks'i gördüğünde bile yaram sızlıyor demesi. Sana karbonlu headshot attım.:D
Gene olabilirlere dalmışsın, tabi ama belki yapmamışsın bu sefer o da iyi.

Belki de doktordur Roger hemen hamile olduğunu anlayıp topuklamıştır sonuçta postacılık yapıyor boş zamanlarında korsan falan da değil :alkis:

Gene olabilirlere dalmışsın, tabi ama belki yapmamışsın bu sefer o da iyi.

Belki de doktordur Roger hemen hamile olduğunu anlayıp topuklamıştır sonuçta postacılık yapıyor boş zamanlarında korsan falan da değil :alkis:
Her şeyin sesini duyuyor adam. Karnındaki yavrucak kıyma anam ile bana bile demiş olabilir.

Aynı adam Garp'a yeni doğmuş bebeğin ne suçu var diyor. Bunu diyen adam daha doğmamış çocuğa kıyar mı? KIYMAZ.

Her şeyin sesini duyuyor adam. Karnındaki yavrucak kıyma anam ile bana bile demiş olabilir.

Aynı adam Garp'a yeni doğmuş bebeğin ne suçu var diyor. Bunu diyen adam daha doğmamış çocuğa kıyar mı? KIYMAZ.
Ama belki de Roger korkmuştur, belki de façası yememiştir, belki de fırtınanın oluşacağı yer yoktur belki de yani anlatabiliyor muyum :cool:

Bütün her yeri fethetmiştir ama belki fethetmiştir, Bigmom yenilmemişken nasıl fethetmiştir ? nasıl oluyorsa o artık, ama olabilir sonuçta belkilerden bahsediyoruz :gamyon:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık