Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi o adam demesi Nova vs SanZoro olur gibi. Big Mom vs Queen de olur. Marco gelebilir, Smoothieler ülkeye girip vs King olur, Kizaru gelmiş olabilir, Teachler WCI bastı,Wano yolunda olabilir ve elinde Katakurinin kafası olabilir. Her yere çekilir.

Şimdi bunları geçip dandik gelirse olmaz :D Güveniyorum o zaman adama. Umarım dediği gibi olur
Sen yinede çok yükselme ne olur ne olmaz. :flaugh:

Luffy'e 5. İmparator halk demiyor. 5. İmparator yakıştırmasını da yine Gazate yaptı. Ne noob adamsın Ferit.:S
Beşinci imparator demiyor mu şimdi halk? WB öldüğünde sevinen halk neden seviniyordu peki ? Halk len bu, önüne hangi gazete çıkarsa ona inanacaklar, halk verdi olunca ne oluyor yani sen direk manganın verdiği ünvanı takmıyorsun işine gelmeyince, hiç bir şeyden haberi olmayan halkın verdiği ünvana mı takıldın ?

Bak basit bir soru soruyorum sana.

WB ve Bigmom yenilmemişken nereyi fethetmiş ?

Artı senin soruna da cevap vereyim. WB o yaradan sonra onun gibi iki tane daha yara almış göğsünden ama gene de yenilmemiş yani anlatabiliyor muyum :byee:

Beşinci imparator demiyor mu şimdi halk? WB öldüğünde sevinen halk neden seviniyordu peki ? Halk len bu, önüne hangi gazete çıkarsa ona inanacaklar, halk verdi olunca ne oluyor yani sen direk manganın verdiği ünvanı takmıyorsun, hiç bir şeyden haberi olmayan halkın verdiği ünvana mı takıldın ?

Bak basit bir soru soruyorum sana.

WB ve Bigmom yenilmemişken nereyi fethetmiş ?

Artı senin soruna da cevap vereyim. WB o yaradan sonra onun gibi iki tane daha yara almış göğsünden ama gene de yenilmemiş yani anlatabiliyor muyum :byee:
Halk demiyor işte. Big News Morgan direk öyle bahsediyor. Teach bile daha erken diyor.:S

Yenilip yenilmediklerini bilmiyorsun. WB'nin göğsünde koca bir yara var ve hala daha sızladığını direk WB kendisi söylüyor.:D

Halk demiyor işte. Big News Morgan direk öyle bahsediyor. Teach bile daha erken diyor.:S

Yenilip yenilmediklerini bilmiyorsun. WB'nin göğsünde koca bir yara var ve hala daha sızladığını direk WB kendisi söylüyor.:D
Adam yenilse niye en güçlü insan desinler Hasan ama dur ama belki yenilmiştir ama o zaman halk bilirdi öyle değil mi halk sonuçta bu gökten vahiyle öğreniyorlar ellerine gelen gazetelerle değil yok yani olmaz öyle :oleyo:

Not: Söyle bakalım Bigmom ve WB yenilmemişken nasıl oluyor da her yeri fethediyor ?

İnanmıyorum. 944 sıradan bir bölüm olacak. İnanmıyorum. 944 sıradan bir bölüm olacak. İnanmıyorum. 944 sıradan bir bölüm olacak. İnanmıyorum. 944 sır...

Adam yenilse niye en güçlü insan desinler Hasan ama dur ama belki yenilmiştir ama o zaman halk bilirdi öyle değil mi halk sonuçta bu gökten vahiyle öğreniyorlar ellerine gelen gazetelerle değil yok yani olmaz öyle :oleyo:

Not: Söyle bakalım Bigmom ve WB yenilmemişken nasıl oluyor da her yeri fethediyor ?
Asıl şu olay var. Shiki neden Wb'ye meydan okumak yerine ondan daha güçlü olan Roger'a meydan okuyor. :D Yoksa Shiki ve Roger anca Wb'ye mi yetiyor? :ehe: Shiki boşuna bana katıl demedi. :p

Bak burda bile çeviren adam illa ki güç seviyesine vurgu yapıyor olarak anlamayın diyor. Bu ünvanı büyük korsan çağından çok önce aldı, çünkü dünyayı yok edebilecek büyük bir güç ve yeteneğe sahipti diyor. Yani halk yenildiği için WB'ye ünvanı vermemezlik yapmayacak. Çünkü ünvanı alması herkesi yenebilecek güçte olmasıyla alakalı değil, dünyayı yokedebilecek güçte olmasıyla alakalı. Bu anlamda Roger'a yenilmiş olması da ünvanı almasına engellemez. Zaten Roger'a da Korsan Kral ünvanı veriliyor. Hani korsan olan WB'nin bile Kral'ı.:D

Zaten bir şüphelenmedim değildi. Sengoku da dünyayı yok edebilecek adam diyordu.

Ama işte dünyayı yok edebilecek olsan da Roger'ı yok edemiyorsun.:D

Hatta bu WB yaşıyorken bile Kaido için neden dövüş 1v1 se Kaido'ya oynayına da mantık getirir. Ace'in romanında bile buna değiniliyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık