Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yuh yani elli kere sorduk soruyu artı ben mermiye öldü dedim zaten daha ne dememi bekliyorsun.

Vallaha billaha mermiye öldü falan mı yazayım yani tatmin olman için ?

Adamın nelerden dolayı öldüğünü zaten sayfada yazmışlar git bak, benim onaylamama ihtiyacın mı var :artiz:
Baya soru sormuşsun gibi hissettim söyleme şeklinden. Bir toparlasan iyi olurdu.:D

Mermiye öldüyse en güçlü diye bir iddian olmasın. Çünkü mermiye ölmedi. Ama senin önceki kurduğun mantık seni evet mermilere öldü demeye zorluyor. Bu da tartışmayı bitiren nokta oluyor. Sen koskoca çınar WB için mermi ile öldü demeye devam et.:D Sahte WB fanı.:D

Baya soru sormuşsun gibi hissettim söyleme şeklinden. Bir toparlasan iyi olurdu.:D

Mermiye öldüyse en güçlü diye bir iddian olmasın. Çünkü mermiye ölmedi. Ama senin önceki kurduğun mantık seni evet mermilere öldü demeye zorluyor. Bu da tartışmayı bitiren nokta oluyor. Sen koskoca çınar WB için mermi ile öldü demeye devam et.:D Sahte WB fanı.:D
Şurayı açsana niye öyle oluyor muş ?

Kendi kendine varsayımlar yapmaya başlamışsın buradan tutup kaç bin kişinin güç skalasını çıkaracan çok merak ediyorum :fool:

WB'nin en güçlü olması iddiası da benim değil mangayı yazan adamın hatta Roger zamanında bile öyleymiş :oleyo2: Headshot yediğinden hiç bahsetmiyorsun :hhh:

Valla 10 kere sorduğum tek bir soru var git bak bul gel cevap ver, amme hizmeti yapamam burada :hıh:

Şurayı açsana niye öyle oluyor muş ?

Kendi kendine varsayımlar yapmaya başlamışsın buradan tutup kaç bin kişinin güç skalasını çıkaracan çok merak ediyorum :hhh:

WB'nin en güçlü olması iddiası da benim değil mangayı yazan adamın hatta Roger zamanında bile öyleymiş :oleyo2: Headshot yediğinden hiç bahsetmiyorsun :hhh:

Valla 10 kere sorduğum tek bir soru var git bak bul gel cevap ver, amme hizmeti yapamam burada :hıh:
Öyle bir iddia yok. Aynı Mangaka, MarineFord'ta, Crocodile'dan tut kendi adamı olan Marco'ya ve karakterin ta kendisi olan WB'ye kadar kendisinin en güçlü olmadığını söylettirdi. Güçten düşmüş bir adam. Squardo'nun kılıcını yiyor. K.haki namına pek bir şey kalmamış. Oğlunun öldürüldüğü savaşta bir kişiyi bile öldüremeden göçüp gitmiş. Shanks gelmese kalan tayfası da silip süpürülecekti. Oğlunun ölmesine sebep olmuş adam karşısında hiçbir şey yapamamış. Sırtlan gibi karşısına gülmesine izin vermiş. Teach dalga geçe geçe sana fırsat verdim ama tek bir oğlunu bile kurtaramdın diyor. Şimdi böyle bir adam nasıl en güçlü oluyor? :D Marco eskiden olsa yemezdi güçten düştü diyor. Crocodile ben böyle bir adama yenilmedim diyor. WB SONSUZA kadar en güçlü kalamam diye kendisi dedi.:D

Mangaka'nın söylediklerini bu kadar dikkate alıyorsan, ŞU yukarıda yazdıklarımı da iyice bir okuyup özümse. Sonra yorum at.:D

Roger'dan önce de en güçlü ünvanına sahip olduğu Vivre Card'larda söylenmiş olabilir. Burda iki tane soru akla geliyor.

1-)Bu vivre card'lar ne kadar güvenilir. Çünkü gün geçtikçe manga'daki bilgilerle çelişen bilgiler çıktığını görüyoruz.

2-)Bu vivre card'lar güvenilir olsa da Roger'dan önce bu ünvana sahip olması Roger varken de olduğu anlamına geliyor mu? Gelmiyor. :D Altın Aslan Shiki gidip de WB'ye Roger öldükten sonra çağ artık senin çağın Roger göçtü nasıl olsa demezdi.:D

Burada büyük korsan çağından baya zaman öncesinde ünvanı aldı diyor. Çünkü dünyayı yokedebilecek çok büyük bir güç ve yeteneğe sahipti.( Bunun sadece ünvana atıfta bulunduğunu aklınızda bulundurun, mutlak anlamda güç seviyesine bir atıfta bulunmuyor diye de söyleniyor.) Gelmiş ne olduğu yarım yamalak bir şeyden bahsediyon.:D

Son düzenleme:
Altın Aslan Shiki gidip de WB'ye Roger öldükten sonra çağ artık senin çağın Roger göçtü nasıl olsa demezdi.:D
Şimdi bana şu güzel mantığı bir anlat bakalım.

Bir adam, başka bir adama kafa tutup onu yenmeyi planlarken.
Bir adam, bir adama gidip kendisi de doğal olarak yaşarken çağ senin diyor.

Şimdi bu bir adam, ilkinin ikincisinden güçlü olduğunu düşündüğü için mi kafa tutuyordu ? Yada bu bir adam, ikincisinin ilkinden güçlü olduğunu düşündüğü için mi kafa tutmayıp çağ senin diyordu ?

Yada adamların ismini mi yazsak sonuçta isimler olmayınca insanlar nasıl düşüneceğini pek çıkaramıyorlar :ehe:

Artı nasıl öyle bir iddia yok diyorsun ya hahahahaa, sen Sengoku'dan da mı utanmıyorsun :hhh:

Not: Vivre Cardlar da işine gelen yerde doğru işine gelmeyen yerde yanlış mı oldu, biz ne güzel kabul etmiştik Zoro ile Luffy olayını, gene çoşmalardasın Hasan :good:

Şimdi bana şu güzel mantığı bir anlat bakalım.

Bir adam, başka bir adama kafa tutup onu yenmeyi planlarken.
Bir adam bir adama gidip kendisi de doğal olarak yaşarken çağ senin diyor.

Şimdi bu bir adam ilkinin ikincisinden güçlü olduğunu düşündüğü için mi kafa tutuyordu ? Yada bu bir adam, ikincisinin ilkinden güçlü olduğunu düşündüğü için mi kafa tutmayıp çağ senin diyordu ?

Yada adamların ismini mi yazsak sonuçta isimler olmayınca insanlar nasıl düşüneceğini pek çıkaramıyorlar :ehe:

Artı nasıl öyle bir iddia yok diyorsun ya hahahahaa, sen Sengoku'dan da mı utanmıyorsun :hhh:

Not: Vivre Cardlar da işine gelen yerde doğru işine gelmeyen yerde yanlış mı oldu, biz ne güzel kabul etmiştik Zoro ile Luffy olayını, gene çoşmalardasın Hasan :good:
Vallaha ne demek istediğini anlamadım.

Bak basit bir şey yazmışım. Shiki ,Roger'ın gücüne şahit oluyor. Buna şahit olduktan sonra Denizciler ona bir şey yapamaz onun gücünü gördüm diye adeta çıldırırcasına serzenişte bulunuyor. Aynı adam gidiyor WB'ye, Roger öldü, çağ artık senin çağın diyor.

Bak sırası çok önemli.

1-) Roger öldü.
2-) Çağ artık senin çağın.

Buradan çıkacak anlam kral öldü ortalık WB'ye kaldı.

Vallaha ne demek istediğini anlamadım.

Bak basit bir şey yazmışım. Shiki ,Roger'ın gücüne şahit oluyor. Buna şahit olduktan sonra Denizciler ona bir şey yapamaz onun gücünü gördüm diye adeta çıldırırcasına serzenişte bulunuyor. Aynı adam gidiyor WB'ye, Roger öldü, çağ artık senin çağın diyor.

Bak sırası çok önemli.

1-) Roger öldü.
2-) Çağ artık senin çağın.

Buradan çıkacak anlam kral öldü ortalık WB'ye kaldı.
Ayrıca Garp, Rocks için "Roger'dan önce onlar vardı." diyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık