Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diğerlerinin prime muhabbeti handikaplarının oluşu.

- Wb, yaşlı ve çok hastaydı.
- Rayleigh 22 yıldır dövüşmemiş, yemiş içmiş.
- Garp konusunda katılıyorum.
- Linlin, meyve gücü sayesinde yaşlanmıyor. Ruh ve doku yenileme & enerji üretme farklı şeylerler normalde ama çizgi romanların hepsinde bağlantılılar. Linlin'de görülen bir handikap yok. Sengoku ve Garp'ta da yok.
Tsuru'da da yok hatta ama acayip buruşuk çiziliyor. :D
Bence de. Insanlar yaşlı diye handikap değil ciddi mevzularda handikapli denilmeli. Haklısın.

Beyaz saç görünce prime hali yaşlı halinden 100 kat deyip, 60'a dayanan amiraller ve 70e yakin Linline de diyesim geliyor.

Rayleigh ve WB konusunda katiliyorum. WB ciddi bir rahatsızlığı vardı orası doğru ama hastalığı olmasa yaşlı hali genç halinden hallice zayıf değil bence. Hasta olması onu zayıf yaptı

Öyle oldu zaten, adam delik deşik oldu ölmesin mi yani :artiz:

Sen onu bunu bırak, nasıl bir kafayla teke tek vs atanlarla pusu yiyenleri bir tutuyon onu anlat, hala bekliyorum bak :hhh:

Elinde fazla malzeme yok ne yapsın, en son bunun fanı olduğu ana karakter dövüştüğü villainden adamlık dersi alıyordu :hhh:

Ve adamlık dersi alırken de zamanında kendisine başka bir villainin söylediği sözleri tekrarlıyordu ahahaha :oleyo2:
WB mermilere öldü yani? :D

Kimin lafını tekrarlıyordu yav bak cidden şu an kafa durdu. :D
Croc Reis'in dövüşün adil olmasıyla ilgili sözlerini galiba :sapkali:

@Alpamis kaç kere aynı şeyi yazmam lazım sana ? Sen önce bir sorulan soruya cevap ver.

WB mermiye değil ıspanağa ölse bile benim için bir şey değişmez Reis daima zirvededir tıpkı Roger'den önce de sonra da En Güçlü İnsan olması gibi :a:

Croc Reis'in dövüşün adil olmasıyla ilgili sözlerini galiba :sapkali:

@Alpamis kaç kere aynı şeyi yazmam lazım sana ? Sen önce bir sorulan soruya cevap ver.

WB mermiye değil ıspanağa ölse bile benim için bir şey değişmez Reis daima zirvededir tıpkı Roger'den önce de sonra da En Güçlü İnsan olması gibi :a:
Mermiye öldüyse sıkıntı büyük.:D Öyle en güçlü olmaz.:S

Hala kaçıyorsun haaa, tamam o zaman görüyorum kaçmanı masa benim :byee:
Soruların ne ? :D Tek tek cevaplayacağım. Sen de kestirip atıyorsun. İsterse ıspanağa ölsün zirve benim için diyon. Ha ben her türlü kendi hayal dünyamdayım demek oluyorsa başka tabi.:D Bilelim de ona göre zamanımızı harcayalım.

Soruların ne ? :D Tek tek cevaplayacağım. Sen de kestirip atıyorsun. İsterse ıspanağa ölsün zirve benim için diyon. Ha ben her türlü kendi hayal dünyamdayım demek oluyorsa başka tabi.:D Bilelim de ona göre zamanımızı harcayalım.
Yuh yani elli kere sorduk soruyu artı ben mermiye öldü dedim zaten daha ne dememi bekliyorsun.

Vallaha billaha mermiye öldü falan mı yazayım yani tatmin olman için ?

Adamın nelerden dolayı öldüğünü zaten sayfada yazmışlar git bak, benim onaylamama ihtiyacın mı var :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık